5 lat Ambiente!

5 lat Ambiente!

Kobiety w biznesie? Bardzo proszę! Z jakim powodzeniem! Oto kolejny przykład na to, że Panie w zachodniopomorskim wiedzą, jak rozwijać biznes, jak dbać o klientów i jak utrzymać się na rynku.

Już 5 lat minęło odkąd salon kosmetyczny Ambiente przyjął pierwszą klientkę. W poniedziałek 18 września 2017 mogliśmy razem uczcić to święto. Był szampan, kwiaty, łzy wzruszenia i podziękowania.

Zespół salonu, to profesjonalnie przygotowane do swoich zadań kosmetolożki i specjalistki ds. medycyny estetycznej. Można było doświadczyć pełni zaangażowania i profesjonalizmu korzystając z pokazowego zabiegu Karboxyterapii – odchudzania bez skalpela, rewolucyjnej metody na zniszczenie cellulitu, rozstępów, spłyceniu blizn i bliznowców, oraz przywrócenia zdrowej, jędrnej, pięknej skóry całego ciała za pomocą medycznego dwutlenku węgla renomowanej marki CRISS.

Na przyjęciu pojawiła się najstarsza stażem klientka salonu. Jej obecność była ogromnie ważna dla właścicielek salonu: Agnieszki Cieślik i Ewy Piaseckiej, jako że jest żywą wizytówką zadowolenia ze świadczonych u pań usług.

Podczas przyjęcia przedstawiono nową specjalistkę ds. medycyny estetycznej, która dołączyła do zespołu- Joanna Dudziak – medycyna estetyczna. Pani Joanna zachęcała gości do korzystania z Darmowych Konsultacji Estetycznych.

Wszyscy goście zostali poczęstowani tortem, przy podaniu którego nie zabrakło łez wzruszenia i życzeń pomyślności, na kolejne 5 lat.

Dziękuję, że mogłam być częścią tego wydarzenia.

Nina Kaczmarek– redaktor naczelna Kobietowo.pl