Arena Kobiet… tak było!

Arena Kobiet… tak było!

11.05.2017 Kobietowo.pl we współpracy z Kuźnia Sukcesu Joanna Sawicka – Budziak zorganizowało pierwsze Warsztaty Otwarte pt. ArenaKobiet w Szczecinie, w Azoty Arena.

Pomysł stworzenia takiego wydarzenia pojawił się w głowie jego współorganizatorki Niny Kaczmarek, która wraz z Joanną Dudziak stworzyła ProjektZMIANA.

Projekt ZMIANA powstał po to, by każda Kobieta mogła odkryć nową, lepszą wersję siebie. Nina Kaczmarek świadoma, że nie wszystkie Panie mają odwagę do tak dużych przemian pomyślała, jak wyjść im naprzeciw. Tak powstał pomysł na organizację największych Warsztatów Otwartych dla Kobiet w Szczecinie.  Tutaj wszystkie Kobiety mogły zaistnieć, poczuć się sobą i nauczyć się dbać o siebie.

Do organizacji tego innowacyjnego  wydarzenia zaprosiła Joannę Sawicką  – Budziak, Kobietę Coach, która na co dzień pracuje z Kobietami i wspiera Finalistki Projektu ZMIANA. Joanna, jako Kobieta świadoma siebie i swoich potrzeb z wielką radością przyjęła zaproszenie. Dla niej nie ma bowiem rzeczy niemożliwych! Tak oto, przy wspólnej naradzie z zaproszonymi do wydarzenia prelegentkami Warsztaty Otwarte dla Kobiet, z racji miejsca ich organizacji otrzymały miano „Areny Kobiet”.

Na spotkanie złożyły się trzy prelekcje znakomitych Kobiet Coach, które przeprowadziły wszystkie Uczestniczki spotkania przez 3 tematy warsztatów:

  1. Zatrzymaj się i sprawdź co u Ciebie słychać? – Joanna Sawicka – Budziak
  2. Wzmocnij to co u Ciebie dobre – Gosia Olewnik
  3. Rusz z nowa opowieścią o Sobie – Małgorzata Krawczak

Prowadzenie objęła pomysłodawczyni wydarzenia – Nina Kaczmarek.

Było mocno, emocjonalnie i ciekawie. Panie chętnie brały udział w dyskusji i czynnie oddawały się refleksjom. Spotkanie wsparli sponsorzy nagród, które losowane były na koniec warsztatów Areny Kobiet. Główną nagrodę dla Areny Kobiet  – voucher o wartości 500 zł na swoje usługi   zasponsorował Spondylus.

Wsparciem wydarzenia byli też Partnerzy ProjektuZMIANA, w tym sponsor główny projektu Mediklinika.
Partnerzy Areny Kobiet każdej uczestniczce spotkania przygotowali atrakcyjne niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy do wspaniałej relacji filmowej autorstwa Destiny of Colors.

Partnerzy i sponsorzy Arena Kobiet: