Budzimy Agatę do życia!

Agata nas potrzebuje!

Przeczytaj więcej na stronie zbiórki i dołącz >> https://pomagamy.im/agataturek
Sprawmy razem by mogła walczyć o zdrowie w warunkach jak najbardziej zapewniających jej wygraną, obudźmy Agatę po śpiączce z powrotem do życia!

16 stycznia, Agata była w domu ze swoim synkiem, kiedy nagle bardzo rozbolała ją głowa. Zadzwoniła do narzeczonego, Jonasa by przyjechał wcześniej z pracy. Przyjechał na czas, przez nagły wylew krwi do mózgu właśnie traciła przytomność. Przewieziona natychmiast do najbliższego szpitala trafiła na blok operacyjny, gdzie zostało powstrzymane krwawienie z tętniaka. Agatę trzeba było wprowadzić jednak w stan śpiączki farmakologicznej by organizm, na zwolnionych obrotach miał większe szanse na regenerację po traumie. Spała długo. Kolejne komplikacje (odma opłucna, powiększające się ciśnienie wewnątrzczaszkowe) i kolejne zabiegi operacyjne odwlekały dzień budzenia.

Agatę lekarze obudzili po ponad miesiącu. Wkrótce potem zaczęła samodzielnie oddychać i trafiła z oddziału intensywnej opieki na oddział Neurochirurgii. Agata jest przytomna i czuwa ale ciało jej nadal pogrążone jest we śnie. Nie jest w stanie mówić i się ruszać ale wiemy że walczy. Wiemy że nas słyszy ale nie wiemy jeszcze czy wszystko rozumie.

Agata jest obecnie rehabilitowana w szpitalu ale by jak najszybciej powrócić do zdrowia, opieka rehabilitacyjna musi być jak najbardziej intensywna. Jej szanse na pełną pobudkę będą większe jedynie w najlepszej specjalistycznej klinice.


Cena: 22000 miesięcznie.