„Czereśnie zawsze muszą być dwie” Magdalena Witkiewicz

„Czereśnie zawsze muszą być dwie” Magdalena Witkiewicz

Najbardziej wyczekiwana premiera sezonu – 10 maja 2017

„Czereśnie zawsze muszą być dwie” Magdalena Witkiewicz 

10 maja 2017 ukaże się najnowsza i najbardziej wyczekiwana powieść bestsellerowej polskiej autorki Magdaleny Witkiewicz „Czereśnie zawsze muszą być dwie”. Pisarka zabierze czytelników w świat pełen emocji i wzruszeń. 

Bohaterka powieści Zosia Krasnopolska otrzymuje
w spadku starą, zrujnowaną willę w Rudzie Pabianickiej. Targana emocjami postanawia w niej zamieszkać. Nie wie jeszcze, jaki wpływ będzie miała na jej życie ta decyzja. Kogo spotka? Kim stanie się dla niej Szymon? Jakie tajemnice odkryje i dlaczego przeszłość wybrzmiewa w teraźniejszości? O tym
w najnowszej powieści Magdaleny Witkiewicz „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.

 

Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. Opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych. A czasami tylko dla dorosłych.

 

Jej najnowsza książka „Czereśnie zawsze muszą być dwie” jest premierową powieścią Międzynarodowego Festiwalu Apostrof. Podczas tego wydarzenia autorka spotka się z czytelnikami 16 maja o godz. 18-tej w Szczecinie w salonie EMPIK KASKADA.

Autor: Magdalena Witkiewicz

Wydawnictwo: Filia

Data premiery: 10 maja 2017

 

Zapraszamy na spotkanie autorskie pani Magdaleny Witkiewicz z czytelnikami  w Szczecinie

16 maja 2017 o godzinie 18-ej  w salonie EMPIK KASKADA