Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

Arena Kobiet vol.4

Listopad 8 @ 17:00 - 20:00

Darmowy

Wydarzenie Nawigacja

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału we współtworzeniu kolejnej edycji wydarzenia ARENA Kobiet, którego organizatorem jest Kobietowo.pl Sp. z o.o. przy patronacie medialnym Grupy Press i wsparciu Urzędu Miasta Szczecin.
Pomysł na stworzenie ARENY Kobiet powstał z zaobserwowanych przez organizatorki zapotrzebowań u Pań. Tutaj wszystkie Kobiety mogą zaistnieć, poczuć się sobą i nauczyć się dbać o siebie, swój rozwój i zadbać o motywację wewnętrzną.

Arena Kobiet pierwszą edycję datuje na 11.05.2017r. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób. Kolejna – druga edycja 16.11.2017 r. zgromadziła już przeszło 210 osób. Wśród gości przeważały kobiety 35+,nowoczesne, świadome swoich potrzeb oraz chcące się rozwijać. Trzecia edycja 19.04.2018 r. przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorek, na wydarzenie zarejestrowało się ponad 400 pań.

Spotkanie, ma charakter konferencji i skierowane jest do wszystkich Pań, w Arenie Netto (dawna Azoty Arena). Panie mogą wysłuchać trzech prelekcji oraz skorzystać z ofert prezentowanych przez naszych Wystawców. Dotychczas Arena Kobiet, miała przyjemność promować takich partnerów jak: m.in. Oceanic SA, Decathlon, Spondylus, Mediklinika, Calypso Fitness Club, Avon, By o la la, Endorfina, Food`s by Ann – Anna Lewandowska, Dom Lekarski, Taxi4yuo oraz wiele innych firm, których działalność w głównej mierze skierowana jest do Kobiet.

Wydarzenie obejmuje 3 wartościowe bloki prelekcyjne, prowadzone przez starannie dobrane prelegentki:

1. Kobieta i prawo.
2. Mój kawałek Kobiecości.
3. Kobiecy biznes

Uczestnictwo w ARENA Kobiet daje Państwu niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu Kobiet.  To również szansa na pozyskanie nowych Klientów.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Arena Kobiet vol. 3 zyskała Mecenat Miasta Szczecin, a organizator Kobietowo.pl Sp. z o.o. jest firmą wyróżnioną znakiem nadanym przez Prezydenta Miasta Szczecin „Zrobione w Szczecinie”

Dziękujemy! Zespół Kobietowo.pl z Nina Kaczmarek i Anita Gałek na czele.

 

Szczegóły

Data:
Listopad 8
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/930371377132661/

Organizator

Kobietowo.pl
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/mamatokobietaszczecin/

Miejsce

Arena Netto
Władysława Szafera 3,5,7
Szczecin, 70-245 Polska
+ Google Map