Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

„Kobiecym Okiem” CH STER

27-04-2017 @ 18:00 - 20:00

Wydarzenie Nawigacja

Kobiecym Okiem w Sterze to nowy cykl spotkań dla kobiet ciekawych nowinek i siebie nawzajem. Specjalnie dla Was, naprzeciwko sklepu Solar, stworzyliśmy miejsce do wymiany doświadczeń i zbierania nowych. Do rozmowy, nauki, rozwoju, ale i odpoczynku.

To tutaj w każdy ostatni czwartek miesiąca będziecie mogły wziąć udział w warsztatach dotyczących pasji, mody, urody czy rodzicielstwa, wymienić się uwagami i doświadczeniem czy po prostu miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Dla dzieci będzie kącik zabaw z animatorką, a dla Was konkurs z metamorfozą w nagrodę.

Podczas pierwszych warsztatów Wiosenne Przebudzenie w czwartek, 27.04 o godz. 18.oo dowiecie się jak zaangażować do ćwiczeń nie tylko ciało, ale również (a może przede wszystkim) umysł. Jak dbać o swój bio-komuter, aby osiągać zamierzone cele oraz jak zmotywować się do działania i osiągania celów. Gościem specjalnym spotkania będzie coach Piotr Cygan.

Do tego pokaz mody, niespodzianki i upominki oraz wspomniany KONKURS, w którym możecie wygrać bezpłatną metamorfozę. Nową fryzurę, makijaż i stylizację dobierze nasza stylistka już 6 maja!

Nasze comiesięczne spotkania poprowadzą twórczynie portalu Kobietowo.plNina Kaczmarek, trenerka biznesu PieknyUmysl.info, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness i Anita Gałek, trenerka biznesu, Coach ICF, doradca biznesowy, właścicielka firmy Moje Flow- coaching/szkolenia – Anita Gałek, a każde ze spotkań będzie miało nowy, interesujący temat.

Zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.oo do lokalu vis a vis sklepu Solar w CH Ster!

#kobiecymokiem #kobieta #kobietowo #moda #rozwój #ster #szczecin

 

Wiosenne Przebudzenie

czwartek, 27.04 o godz. 18.oo

Szczegóły

Data:
27-04-2017
Czas:
18:00 - 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/galeriaster/?fref=ts

Miejsce

CH Ster
Ku Słońcu 64
Szczecin, Polska
+ Google Map