Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Kobiecym Okiem vol. 9

28-12-2017 @ 18:00 - 20:00

Darmowy

Kobiecym Okiem w Sterze z Kobietowo.pl, to  cykl spotkań dla kobiet ciekawych nowinek i siebie nawzajem. Specjalnie dla Was, naprzeciwko sklepu Solar, stworzyliśmy miejsce do wymiany doświadczeń i zbierania nowych.

#KobiecymOkiem o energii na nowy rok

Podczas ostatniego w 2017 spotkania z cyklu Kobiecym Okiem w Sterze w czwartek, 28 grudnia w godz. 18-20 Nina Kaczmarek oraz Anita Gałek zKobietowo.pl pokażą jak pewnie wkroczyć w nowy 2018 rok.

Często pod koniec roku robimy podsumowania minionych miesięcy. Jeśli bilans wychodzi nam na plus, z uśmiechem wkraczamy w nowy rok. Gorzej jest, gdy widzimy jak bardzo nam nie poszło. Zaczynamy mieć do siebie pretensje, a to szybko przekłada się na obniżoną samoocenę. Zabawy sylwestrowe nam nie w głowie, bo czym tu się radować. Tracimy sens planowania czegokolwiek, bo i tak nie damy rady zrealizować swoich zamierzeń…
Ale można tego uniknąć. Ba, nawet trzeba.

„Podaruj sobie chwilę na podsumowanie, które zmieni Twoje postrzeganie samej siebie. Spraw, by końcówka roku dała Ci energię i chęć do działania. Uwierz w siebie, uwierz, że się da” – zachęca Nina Kaczmarek.

„Spraw sobie prezent na Nowy Rok i przyjdź na kolejne spotkanie Kobiecym Okiem w Sterze już w czwartek 28 grudnia w godz. 18-20 w lokalu na przeciwko sklepu Solar” – dodaje Anita Gałek.

Jak zwykle czekać będą także niespodzianki od butików CH Ster, pokaz mody i poczęstunek.

Wstęp wolny, a dzieci mile widziane.

 

Szczegóły

Data:
28-12-2017
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy

Organizatorzy

Kobietowo.pl
CH Ster

Miejsce

CH Ster
Ku Słońcu 64
Szczecin, Polska
+ Google Map