Jak zaimponować Kobiecie?

Jak zaimponować Kobiecie?

 Szukając tematu do kolejnego artykułu, zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę zastanawiam się jak Wam zaimponować. A to skłoniło mnie to zgłębienia tematu co robią, a co powinni robić mężczyźni, żeby zaimponować kobiecie.

Artykuł będzie dość krótki, bo odpowiedź jest prosta: Po prostu! Być mężczyzną! Wam drogie Panie chcę ukazać rąbka tajemnicy, męskiego świata do którego raczej nie macie okazji zaglądać. W zasadzie ten artykuł mógłby być skierowany do męskich odbiorców, ale zależy mi odwróceniu perspektywy i pokazaniu Wam co to się porobiło z tymi chłopami.

Jako młody mężczyzna miałem taki etap, w którym chciałem nauczyć się kobiet. Naczytałem się książek, stron internetowych, forów na temat Waszej psychologii i uwodzenia. Co ciekawe większość artykułów o tym, jak myślą kobiety pisali oczywiście mężczyźni. Pod przykrywką tajemnych sztuczek – mistrzowie podrywu opisywali swoje dokonania, spostrzeżenia i rady. Mój młody umysł bardzo to chłonął, ale dopiero późniejsze zderzenie z rzeczywistością i samodzielna analiza pozwoliła mi dostrzec w tym wszystkim schemat. Kobiety szukają prawdziwych mężczyzn, czasami wbrew temu co wmawiają nam media. Skąd takie wnioski? Z wielu rozmów, obserwacji, zadawania sobie trudu zrozumienia, o co w tym tak naprawdę chodzi.

Mężczyźni są teraz rzuceni trochę na pastwę losu. Od dziecka hartowani, trzymani trochę pod kloszem, ucywilizowani musza szukać prawdziwego wzorca męskości, szlifować go, stawać się mężczyzną. Tak! My nie rodzimy się mężczyznami, rodzimy się chłopcami, a mężczyznami dopiero możemy się stać. Ale trzeba o to zawalczyć. Mężczyzna musi sobie odpowiedzieć na pytanie: kim powinien być, po co istnieje? To pozwoli mu pracować nad sobą, nad swoimi relacjami. Wytyczyłem mój kanon męskich cech, nie wiem czy każdy facet się z nimi zgodzi, ale moim zdaniem, to taki uniwersalny zestaw:

Silny charakter

Podstawa męskości, mając szczęście mężczyzna nabiera tej cechy już w procesie wychowania. Jest to, taka zdrowa upartość czyli konsekwencja w swoich działaniach i opiniach. Niepoddawanie się mimo przeciwności losu, które nas spotykają.

Siła fizyczna

Mówcie co chcecie, ale facet powinien być silny. Nie każdy musi być zawodowym sportowcem czy atletą, ale powinien dbać o siebie i swoje zdrowie. Regularny sport kształtuje charakter, silną wolę. Natura obdarzyła nas predyspozycjami do budowy mięśni i warto z tego korzystać. Warto zwrócić uwagę, że nasz wygląd wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani i naszą pewność siebie. Z oponą na brzuchu facet częściej zastanawia się nad swoja atrakcyjnością i jest bardziej podatny na zazdrość o swoja partnerkę.

Pewność siebie

Temat, o którym napisano setki książek i poradników. Zdrowe poczucie wartości to prawdziwy afrodyzjak na kobiety. To dzięki niej facet jest w stanie wyrażać siebie, dobrze się bawić, osiągać sukcesy, walczyć o swoje, być liderem. A to wszystko z powodów biologiczno historycznych pociąga kobiety, które są nauczone że przy silnym mężczyźnie będą bezpieczne i usatysfakcjonowane. Faceci zdobywają pewność siebie poprzez przekraczanie swoich barier, wychodzenie z wygodnej strefy komfortu i zdobywanie szczytów.

Szacunek dla kobiet

Prawdziwy mężczyzna powinien poznać kobiety, ich uczucia, zalety i słabości. Dowiedzieć się, że ich głębia odczuwania jest zdecydowanie inna, niż mężczyzn. Facet musi to zrozumieć, zaakceptować i nauczyć się z tym żyć. Szacunek dla kobiety to nie tylko proste gesty, jak podanie płaszcza, czy przepuszczenie w drzwiach, ale po prostu docenianie Was jako wyjątkowych istot w tym paskudnym świecie.

Intelekt

Ostatnio często można usłyszeć, że inteligencja to afrodyzjak XXI wieku. Nasze społeczeństwo jest otumaniane przez masę niepotrzebnych informacji w mediach i Internecie. Mężczyzna, który potrafi wybić się ponad to, jest oczytany, ma interesujące poczucie humoru staje się naprawdę wyjątkowy. Kobiety uwielbiają głębokie rozmowy, facetów, którzy mają swoje pasje i potrafią wciągnąć je do swojego świata. Żeby stworzyć taki świat, trzeba mieć w głowie coś więcej, niż szybkie samochody, sport i inne męskie przyjemności.

Drogie Panie, zaimponowanie Wam to wcale nie taka łatwa sprawa. Ale to cały urok tej sytuacji. Mężczyzna lubi zdobywać, lubi wysoko postawioną poprzeczkę. Stwarzając najlepszą wersję siebie i pracując nad swoja męskością, rozwija się, a jednocześnie staje się dla Was wyzwaniem. Imponując Wam sprawia, że chcecie go mieć dla siebie. A to bardzo przyjemne dla męskiego ego : )

Text Mateusz Zubin