Kobiecym Okiem w Sterze Z miłości do siebie

Kobiecym Okiem w Sterze Z miłości do siebie

Jak pokochać siebie? Dowiecie się już w czwartek, 22 lutego w godz. 18-20 podczas kolejnego spotkania cyklu Kobiecym Okiem w Sterze: Z miłości do siebie prowadzonego przez Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl

Luty, to miesiąc, w którym coraz więcej osób celebruje Walentynki. Staramy się wtedy przygotować niespodziankę osobie, która jest bliska naszemu sercu. Chcemy sprawić jej przyjemność i pokazać, że jest dla nas ważna. A która z nas w takim momencie myśli o tym, by zrobić coś miłego dla siebie? Czy zastanawiałyście się, na ile jesteście ważne dla samych siebie? A może macie problem z określeniem uczuć wobec własnej osoby?

Podczas warsztatu prowadzonego przez Anitę Gałek, współzałożycielkę portalu Kobietowo.pl, trenerkę biznesu, Coacha ICF i właścicielkę firmy Moje Flow-Anita Gałek poznacie swoje zalety. Nauczycie się o nich mówić bez skrępowania i wyrzutów sumienia. Wspólnie zastanowimy się też, jak wykorzystać potencjał, który w nas drzemie, nawet jeśli idzie o wady.

Do tego pokazy mody ORSAY i INTERSHOE POLAND oraz poczęstunek od Cafe Castellari.

Bądźcie z nami koniecznie – Kobiecym Okiem w Sterze: Z miłości do siebie, 22.02, godz. 18-20 w specjalnym lokalu naprzeciwko sklepu Solar.
Wstęp wolny, a dzieci mile widziane, zapraszamy!

#kobiecymokiem  #kobieta  #kobietowo  #moda  #rozwój  #ster  #szczecin