Arena Kobiet vol.4 Zostań Sponsorem lub Partnerem

Arena Kobiet vol.4 Zostań Sponsorem lub Partnerem

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału we współtworzeniu kolejnej edycji wydarzenia ARENA Kobiet, którego organizatorem jest Kobietowo.pl Sp. z o.o. przy patronacie medialnym Grupy Press i wsparciu Urzędu Miasta Szczecin.
Pomysł na stworzenie ARENY Kobiet powstał z zaobserwowanych przez organizatorki zapotrzebowań u Pań. Tutaj wszystkie Kobiety mogą zaistnieć, poczuć się sobą i nauczyć się dbać o siebie, swój rozwój i zadbać o motywację wewnętrzną.

Arena Kobiet pierwszą edycję datuje na 11.05.2017r. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób. Kolejna – druga edycja 16.11.2017 r. zgromadziła już przeszło 210 osób. Wśród gości przeważały kobiety 35+,nowoczesne, świadome swoich potrzeb oraz chcące się rozwijać. Trzecia edycja 19.04.2018 r. przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorek, na wydarzenie zarejestrowało się ponad 400 pań.

Spotkanie, ma charakter konferencji i skierowane jest do wszystkich Pań, w Arenie Netto (dawna Azoty Arena). Panie mogą wysłuchać trzech prelekcji oraz skorzystać z ofert prezentowanych przez naszych Wystawców. Dotychczas Arena Kobiet, miała przyjemność promować takich partnerów jak: m.in. Oceanic SA, Decathlon, Spondylus, Mediklinika, Calypso Fitness Club, Avon, By o la la, Endorfina, Food`s by Ann – Anna Lewandowska, Dom Lekarski, Taxi4yuo oraz wiele innych firm, których działalność w głównej mierze skierowana jest do Kobiet.

Wydarzenie obejmuje 3 wartościowe bloki prelekcyjne, prowadzone przez starannie dobrane prelegentki:

1. Kobieta i prawo.
2. Mój kawałek Kobiecości.
3. Kobiecy biznes

Uczestnictwo w ARENA Kobiet daje Państwu niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu Kobiet.  To również szansa na pozyskanie nowych Klientów.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Arena Kobiet vol. 3 zyskała Mecenat Miasta Szczecin, a organizator Kobietowo.pl Sp. z o.o. jest firmą wyróżnioną znakiem nadanym przez Prezydenta Miasta Szczecin „Zrobione w Szczecinie”

Dziękujemy! Zespół Kobietowo.pl z Nina Kaczmarek i Anita Gałek na czele.

Podczas Arena Kobietvol. 3  byli z nami:

Oceanic, Pharmaceris, Manufaktura Lawenda, Oriflame, Mary Kay, Super-Pharm Poland Sp. z o.o, , Arbonne, Nacionale Nederlanden, Kobieta i Rozwód, Spondylus, Make It, Dom Lekarski, Ebras, Maiabelle Jewellery…, Foods By Ann, Aleksandra Linke – Żmuda Trener Personalny, Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej , Fundacja Rozwój i Edukacja, Taxi4You, CHSter , Urządu Miasta Szczecin i Prezydenta Miasta Szczecin

 

Zapraszamy również do pełnej fotogalerii dzięki Beautyinframes