Maksimum osiągnięć w Szczecinie!

Maksimum osiągnięć w Szczecinie!

Już niebawem, bo 25 października w Arenie Szczecin czeka na nas nie lada gratka! Mowa o wydarzeniu pt.: „Maksimum Osiągnięć”, którego gościem specjalnym będzie Brian Tracy- światowy autorytet w dziedzinie przywództwa strategicznego, sprzedaży oraz rozwoju osobistego.

W związku z tym postanowiłam porozmawiać o przygotowaniach do tego dużego święta z Joanną Dudziak- edukatorem, która ma okazję obserwować to wszystko z bliska.

Anita Gałek (Kobietowo.pl):

Joanno, komu zawdzięczamy obecność Briana Tracy w Szczecinie?

Joanna Dudziak-edukator:

Brian Tracy Internatiolal wraz z 360 Smart Business Consulting , to dwie organizacje, bez których wydarzenie nie miałoby miejsca.

AG:

Jak to się stało, że znalazłaś się w gronie organizatorów?

JD:

To za mocno powiedziane, że w gronie organizatorów. Mam okazję współpracować przy jego promocji z mediami lokalnymi, które w cudowny sposób, w Szczecinie zaangażowały się w dostęp do informacji szerszego grona odbiorców. Przecież nie codziennie przyjeżdża do naszego miasta światowej sławy nazwisko.

AG:

Na jakim etapie są przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia?

JD:

Każde nasze wydarzenie jest zaplanowane tak, by uczestnicy dostali najwyższą jakość organizacji, wrażeń oraz wiedzy. Już niedługo cały nasz zespół zjedzie do Szczecina, by osobiście dopilnować przygotowania w Arena Szczecin i  25 października przywitać Uczestników tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

AG:

Kto wystąpi oprócz Briana Tracy?

JD:

Obok Briana Tracy wystąpią znane postaci polskiej sceny biznesu oraz motywacji: Adam Gnych, Robert Kozak, Rahim Blak, Paweł Zasadziński, Mariusz Chojnacki, Dawid Świstek oraz jedyna kobieta w tym męskim gronie, Karolina Karolczak.

AG:

Joanno, dziękując za chwilę poświęconą na tę rozmowę, chciałabym zapytać, czy zechcesz podzielić się z nami wrażeniami po wydarzeniu?

JD:

Oczywiście!

 

Wszystkich zainteresowanych, którzy zechcieliby zobaczyć te wydarzenie zapraszam na: https://maksimumosiagniec-szczecin.evenea.pl –zostały jeszcze ostatnie miejsca!

Do zobaczenia w Arenie Szczecin, 25 października o godz. 9:00!

Anita Gałek- sekretarz redakcji Kobietowo.pl