Projekt ZMIANA

Projekt ZMIANA

Zmiana jest nieodłączną częścią naszego życia.

Jednak niektóre zmiany potrzebują wsparcia,  by mogły się zadziać.

 

Joanna Dudziak inicjatorka projektu wraz z Niną Kaczmarek, którą zaprosiła do współpracy, to mamy, które na co dzień godzą obowiązki rodzinne oraz  zapracowanej businesswoman. Na co dzień spotykają się i
pracują z kobietami w różnym wieku  słuchając ich historii. Wiele z tych opowiadań okazuje się podobnych. Tak powstał pomysł na projekt Metamorfoza, który miał miejsce w 2016 roku. 217 zgłoszeń doprowadziło do wybrania  9 Pań, nad którymi pracowało wspólnie ponad 25 partnerów przez 12 tygodni. Założenia projektu były dwa – wzmocnić Panie wewnętrznie, by poczuły się piękne na zewnątrz. Efekty przerosły oczekiwania wszystkich – Panie wykonały ciężką i długą pracę, która zaowocowała przyjaźniami, maksymalnymi wynikami fizycznymi,  ale co najważniejsze zmianą podejścia do siebie samej. Panie nauczyły się doceniać to jakie są,  kogo maja przy sobie oraz dbania o własne ciało. Sukces pierwszej edycji zaowocował drugą. Równo po roku startujemy z kolejną rekrutacją do  projektu. Projektu, który sam przeszedł metamorfozę i obecnie nosi nazwę ZMIANA

Start rekrutacji, czyli zbierania formularzy zgłoszeniowych to

01.02.2017, potrwa do  28.02.2017.

Na początku marca komisja przejrzy wszystkie zgłoszenia, wybierze 15 Pań i zaprosi na rozmowy indywidualne. Na spotkaniu Panie będą miały okazję pokazać swoją prawdziwą motywację do udziału w projekcie. Zostanie wyłonionych 6 kobiet w 3 kategoriach:

  1. Aktywna mama (2 os.)
  2. Pracująca Kobieta (2 os.)
  3. Pełna wigoru 50+ (2 os.)

Uczestniczki projektu  w każdym tygodniu będą miały:

  • zajęcia na siłowni z trenerem personalnym,
  • zajęcia fitness,
  • aktywność sportową na zewnątrz,
  • spotkania z dietetykiem,
  • będą pod opieką coacha motywacji,
  • będą miały zajęcia szkoleniowe  z samorozwoju, wewnętrznego ja, postrzegania itp.,
  • będą uczyły się zarządzania czasem oraz  finansami domowymi, by zminimalizować wymówki, że się nie da.
Mediklinika – sponsor główny Projektu ZMIANA

 

Już ponad 30 Partnerów wsparło projekt. Mediklinika jako sponsor główny projektu zadba o Panie oferując zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej.

Doświadczony gabinet kosmetyczny zadba o wizualne piękno Pań .

Każdy   aspekt kobiecego funkcjonowania w projekcie został Paniom zapewniony – od wizażystek, przez fryzjerów, paznokcie, rzęsy, masaże, diety, ubrania sportowe i  wieczorowe. Uczestniczka, która osiągnie najlepszy wynik ogólny dodatkowo otrzyma nagrodę – bon do wykorzystania na zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Ufundowany przez sponsora głównego Mediklinikę.

Wartość usług dla każdej z Pań przewidziana jest na ok 30 tyś. zł (uczestniczki nic nie płacą,  partnerzy zapewniają  finansowanie)

 

Z dniem 01.02.2017 startuje nowa strona internetowa – www.projektzmiana.szczecin.pl Będzie tam można znaleźć wszelkie informacje o projekcie, pobrać formularz zgłoszeniowy  i regulamin, obejrzeć efekty z edycji pierwszej, będzie też można skorzystać z porad ekspertów projektu, by móc podjąć wyzwanie ZMIANY i wspólnie z projektem- nieważne z jakiego miejsca  Polski w nim uczestniczyć.

Inauguracja odbędzie się 11.03.2017 roku na finale tygodnia kobiet organizowanego przez Kobietowo.pl Przed inauguracją wybrane Panie pojadą do hotelu SPA, by się poznać z kadrą projektu oraz innymi uczestniczkami. Pierwsze aktywności w projekcie przewidziano już na 12.03.2017. Zmagania potrwają 8 tygodni i zakończą się Galą finałową w połowie maja 2017.

Dodatkowo przewidziany jest bieg projektu ZMIANA, jako zaproszenie dla wszystkich tych co wspierali słowem, okiem oraz własnymi  działaniami.

Śledźcie wszystkie aktualności na naszym fanpage ProjektZmiana

Joanna Dudziak & Nina Kaczmarek

„Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania” Walt Disney