„Ja, Kobieta (nie)idealna” Warsztaty Kobiecego Wizerunku vol.2 Relacja

„Ja, Kobieta (nie)idealna” Warsztaty Kobiecego Wizerunku vol.2 Relacja

Witajcie, za nami druga już edycja warsztatów kobiecego wizerunku „ Ja kobieta (nie) idealna”, która miała miejsce w Szczecinie, 11 lutego w hotelu Novotel.   Na spotkaniu , które tym razem  odbyło się pod hasłem „ W tym kolorze Ci do twarzy” wszystkie Panie podczas wykładu Anny Ścibor- Butrym, specjalisty ds. kreowania wizerunku,  mogły zrobić testy, dzięki którym dowiedziały się jakim są typem urody.  

Dzięki Ani, każda z uczestniczek wyszła bogatsza o wiedzę dotyczącą wskazówek w doborze kolorów ubrań, a także kolorów kosmetyków do makijażu, które współgrając z typem urody, będą podkreślały naturalne piękno , które drzemie w każdej z nas.  Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko KEUNE hair cosmetics, które było świetnym uzupełnieniem analizy kolorystycznej. Przesympatyczny Daniel, udzielał wielu cennych rad w tematyce koloryzacji i pielęgnacji włosów. Podpowiadał jakie  kolory z dostępnej na rynku palety barw będą najkorzystniejsze dla danego typu urody.

Każda z Pań miała okazję skorzystać z konsultacji brafitterki Marty B. Płotkowskiej z salonu EBRAS, która uświadamiała jak istotny dla każdej kobiety jest odpowiedni dobór bielizny. Bardzo interesującą częścią warsztatów był panel dyskusyjny z udziałem wielu ciekawych gości.  Klaudia Sławińska z Art. Lashes opowiadała o nowinkach z dziedziny stylizacji brwi i rzęs . Katarzyna Rostrygin – mobilny trener personalny, opowiadała o swojej ofercie dla najbardziej zapracowanych i narzekających brak czasu klientek,  oferując treningi w 

dogodnym dla nich miejscu.  Wszyscy ci, którzy z Nowym Rokiem postanowili powalczyć o swoje Nowe Ja, a także ci, którzy interesują się zdrowym odżywianiem , mogli zasięgnąć fachowej porady od  Pani  Elizy Gosławskiej z FITMED , która w plebiscycie Hipokrates zajęła 3 miejsce jako Najpopularniejszy dietetyk w Szczecinie. Kobiety-mamy i nie tylko, mogły skorzystać z konsultacji z Aleksandrą Sileńską, która jest psychologiem i psychoterapeutą wspierającym rodziców 

chcących mądrze i świadomie wychowywać swoje pociechy. Na warsztatach  były również poruszane 
takie tematy jak chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. Tutaj prym wiedli tacy partnerzy jak Dom Lekarski i  Instytut Kosmetologii Estetycznej, którzy w ciekawy sposób opowiadali o najnowszych rozwiązaniach jakie oferuje medycyna dla tych , którzy chcą walczyć z upływającym czasem lub poprawić u siebie to co stworzyła natura. Całość wydarzenia została uchwycona w kadrze przez Anię z Beauty In Frames .

Centrum Handlowe SterBez wątpienia czas spędzony na warsztatach z cyklu „ Ja kobieta (nie) idealna” był dobrą inwestycją w siebie każdej uczestniczki. W mojej pamięci zapisze się jako warsztat, który przebiegał w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze, co bez wątpienia było zasługą organizatorek Anity Gałek i Niny Kaczmarek oraz partnerów, którzy zaszczycili swoją obecnością, w tym ogromnego wsparcia hostessy z CH Ster. Choć druga edycja warsztatów przeszła do historii jestem pewna, że wiadomości na nich zdobyte oraz i znajomości jakie zostały zawarte podczas ich trwania dla wielu z nas zaprocentują w przyszłości. Nie pozostaje nam nic innego jak z niecierpliwością czekać na trzecia edycję warsztatów kobiecego wizerunku „ Ja kobieta (nie) idealna”.

Do zobaczenia, pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pełnej fotogalerii

Agnieszka Rodziewicz