SEZON ŚLUBNY ROZPOCZĘTY

SEZON ŚLUBNY ROZPOCZĘTY

…czas na lekcje nauki z pierwszego tańca

Podczas zajęć indywidualnych możliwe jest nauczenie każdego tańca na miarę możliwości danej pary. Może to być Walc Angielski lub Wiedeński, ale także romantyczna Rumba, która może zakończyć się nawet zwariowaną Ch-Chą. Możemy także zaproponować mix taneczny składający się z kilku tańców a także popularne disco, do którego na koniec zaprosimy gości weselnych do wspólnej zabawy. logo-color

Indywidualny tok nauczania to najlepsza forma tańca, bowiem podczas lekcji, nauczyciel skupia swoją uwagę wyłącznie na danej parze a efekty takiego nauczania widać już po pierwszych zajęciach. Ponadto ustalanie przez parę dogodnych dla siebie dni i godzin ma swoją pozytywną cechę.

6 indywidualnych lekcji tańca spowoduje pewność siebie na parkiecie i zatańczenie układu do ulubionej muzyki. Spowoduje także umiejętność prawidłowego prowadzenia partnerki a wówczas efekt pierwszego tańca jest doskonały.

Podczas lekcji indywidualnych nauczymy parę układu tanecznego do Walca Wiedeńskiego lub Walca Angielskiego, a także Rumby, Tanga lub ostatnio bardzo popularnych tzw. „Mixów” tanecznych (np. Walca, który przechodzi w dynamiczne Mambo a kończy się romantyczną Rumbą, czy też innym tańcem, np Disco lub Cha-Chą). Możemy również dobrać odpowiedni taniec do ulubionego utworu pary. Udzielimy Wam kilku praktycznych porad dotyczących butów, halki, oraz marynarki, które to inaczej zachowują się w tańcu.

Po lekcjach indywidualnych śmiało można oczekiwać efektów w postaci dobrze przygotowanego układu tanecznego, przede wszystkim elegancji ruchu, dobrego samopoczucia na parkiecie i co ważne zachwycenia gości weselnych wyjątkowym pierwszym tańcem. Tok nauczania indywidualny, nie ma obcych osób na sali. Jest tylko para i nauczyciel. Dobranie odpowiedniego układu tanecznego do możliwości pary.

Zajęcia indywidualne polegają na tym, że para podczas lekcji jest sama z nauczycielem i tylko dla danej pary poświęcany jest czas. Ilość lekcji zależy od pary, jednakże, by osiągnąć efekt pierwszego tańca potrzebna jest ilość spotkań niemniej niż 5-6. Para ustala dla siebie dogodne dni i godziny zajęć. Podpowiemy parze jaki jest najlepszy wybór tańca, czy to elegancki lub też bardziej wesoły.

Zapraszam pary młode do Szkoły Tańca Gryf na lekcje z układu tanecznego do pierwszego i najważniejszego w życiu tańca. Z tanecznym pozdrowieniem

text: Kasia Urbańska Szkoła Tańca Gryf