Anna Franecka

mediator
Biznes, Psychologia

Propagatorka dialogu i alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Współzałożycielka Stowarzyszenia Mediatorów CONSENSUS. Mediator stały przy Prezesie Sądu Okręgowego w Szczecinie w sprawach rodzinnych, cywilnych, pracowniczych, administracyjnych i gospodarczych. Z wykształcenia socjolog, psychopedagog, coach ACC The International Coach Federation, trener biznesu, facylitator. Prowadzi szkolenia dotyczące mediacji. Ukończyła studia podyplomowe „Prawo Administracyjne i Samorządowe” na Wydziale Prawa US oraz „Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.
wszystkie artykuły

Anna Kaczyńska

pisarka, właścicielka firmy AlterAtio
Rozwój i biznes, Psychologia

Trenerka biznesu, marketingowiec, manager, właścicielka firmy szkoleniowej Alteratio. Swoje życie zawodowe związała z branżą medyczną jako specjalista ds marketingu, PR i manager. Od 11 lat związana z międzynarodową korporacją, działająca również w branży medycznej, gdzie z sukcesami zarządza podległym jej terenem. Jej sympatia do ludzi, chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zaowocowały powstaniem firmy szkoleniowej Alteratio, w której z energią prowadzi szkolenia z komunikacji, obsługi klienta, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i radzenia sobie ze stresem. Prywatnie miłośniczka gór i wspinaczki sportowej, szczęśliwa żona i mama dwóch córek.
wszystkie artykuły

Joanna Głuszczyk

dietetyk JMG
Zdrowie i uroda

wszystkie artykuły

Koryna Datkiewicz

Zdrowie i uroda

Żona, mama, terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Specjalista w dziedzinie dietetyki Pięciu Przemian, ziołolecznictwa i masażu. Pasjonatka naturalnych metod leczenia i profilaktyki zdrowia oraz urody. Wraz z mężem propaguje i wdraża alternatywne formy dbałości o kondycję w prowadzonym od kilkunastu lat Gabinecie Medycyny i Kosmetologii Naturalnej. Strona: www.essentia-zdrowie.pl
wszystkie artykuły

Mariusz Jóźwiak Esdor

Męskim Okiem

Magister ekonomii  (AE  w  Poznaniu),  przez  wiele  lat  zarządzający  handlem w  spółkach  zajmujących  się  importem  wina.  Obecnie  dyr.  Zarządzający  Spółki  Amara, dystrybutora  kosmetyków  ESDOR  produkowanych  na  bazie  ekstraktu  polifenoli  pozyskanych z czerwonego  wina. Pasje:  wino (szkolenia, prezentacje),  sport (bieganie,  również  w  imprezach  masowych),  kosmetologia procesy starzenia  organizmu.
wszystkie artykuły