Ewelina Tobiasz

pisarka
Biznes

Ewelina Tobiasz z finansami jest związana już od ponad 20 lat. Swoją szeroką wiedzę w zakresie finansów i inwestycji zdobywała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podczas licznych szkoleń i kursów (ZMID) oraz w ramach szeroko pojętego doradztwa w organizacjach finansowych. Od kilkunastu lat zajmuje się dywersyfikacją portfela swoich klientów o inwestycje alternatywne, które są obecnie najbardziej pewną i ponadczasową lokatą. Ponadto zajmuje się nie tylko szeroko pojętym doradztwem i pośrednictwem w sprzedaży, ale też edukacją na rynku finansowym podczas różnego rodzaju konferencji i prezentacji. Podczas tego typu wystąpień, można poszerzyć swoją wiedze nie tylko o informacje dotyczące zalet inwestowania, ale też pozyskać informacje na temat wyboru firm pośredniczących w sprzedaży tak, aby inwestycja rzeczywiście była dla nas pewnym zyskiem.
Ewelina Tobiasz może się również pochwalić kilkunastoletnią współpracą z prestiżowymi instytucjami i fundacjami takimi jak - DFS, Valkyria, BW&L,KIE Miss Polonia czy Miss Universe.
Ale najlepszą referencją są zadowoleni, lojalni i polecający od nastu lat klienci :)
wszystkie artykuły

Joanna Głuszczyk

dietetyk JMG
Zdrowie i uroda

Od zawsze interesuje się sportem, odpowiednim odżywianiem oraz zdrowym stylem życia. Szczególnie dietetyka jest moją pasją, która miała okazję rozwijać na studiach na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej. Również po uzyskaniu tytułu naukowego i kwalifikacji dietetyka dalej dba o rozwój swoich kompetencji, uczestnicząc w konferencjach i warsztatach. Interesuje się odchudzaniem i dietetyką kliniczną. Pomaga Pacjentom w skutecznym pozbyciu się niechcianych kilogramów, nawet jeśli ich choroba stawia pewne ograniczenia w tym zakresie.
wszystkie artykuły

Mariusz Jóźwiak Esdor

Męskim Okiem

Magister ekonomii  (AE  w  Poznaniu),  przez  wiele  lat  zarządzający  handlem w  spółkach  zajmujących  się  importem  wina.  Obecnie  dyr.  Zarządzający  Spółki  Amara, dystrybutora  kosmetyków  ESDOR  produkowanych  na  bazie  ekstraktu  polifenoli  pozyskanych z czerwonego  wina. Pasje:  wino (szkolenia, prezentacje),  sport (bieganie,  również  w  imprezach  masowych),  kosmetologia procesy starzenia  organizmu.
wszystkie artykuły

Magdalena Krawiec

Makijażystka i wizażystka. Jest zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami w makijażu i w modzie. Potrafi wydobyć z kobiety jej ukryte piękno. Swój warsztat kształtowała u znanych polskich makijazystek: Ewa Gil, Magdalena Pieczonka, Marzena Tarasiewicz.Podstawowe motto: "Każda kobieta zasługuje na to, aby poczuć się wyjątkowo". Zapraszamy do wspólnej przygody. Facebook: Magdalena Krawiec Make Up Artist Instagram: magdalena.krawiec.makeup
wszystkie artykuły