Piszą dla nas

Nina Kaczmarek

założycielka oraz redaktor naczelna Kobietowo.pl

Poza Kobietowo.pl trenerka i założycielka portalu www.pieknyumysl.info  Trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness. Człowiek pasja.

Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana. Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę. Jej powołaniem jest motywowanie innych do osiągania rzeczy, których pragną. Zaraża uśmiechem i chęcią działania.

Sama o sobie: „Lubię żyć tak, by czuć się dobrze ze sobą. Ważne dla mnie jest, jaki mam stosunek do drugiego człowieka, a swoją osobę kreuję przez porównanie siebie samej, do tej Niny z przedwczoraj”

Anita Gałek

sekretarz redakcji Rodzice/ Psychologia

Trenerka biznesu, Coach ICF, Doradca biznesowy, właścicielka firmy Moje Flow-Anita Gałek.

Z wykształcenia jest biologiem. Swą pasję do wszystkiego co związane z człowiekiem rozwijała kolejno na studiach z zarządzania personelem w firmie, szkole trenerów biznesu oraz szkole coachingu. Chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, które pozwalają doskonalić jej umiejętności.

Doświadczona menedżerka z ponad 13 letnim stażem w międzynarodowej korporacji. Zdobywała tam doświadczenie z zakresu zarządzania, handlu i marketingu w branży kosmetyczno-farmaceutycznej.

Ania Oleńczuk

Fotograf

Z wykształcenia ekonomistka, z wyboru mama i żona, z pasji  – fotograf Beautyinframes. Zdjęcia wykonuje z miłości do fotografii. Pokazuje coś więcej niż tylko kolory, otoczenia i ludzi. W zdjęciach zamyka  piękno, ulotne chwile i emocje towarzyszące sytuacjom. Robi wszystko aby jej fotografie były czyste, delikatne, miłe w odbiorze i  przede wszystkim przywoływały wspomnienia związane z utrwalona chwilą.

JMG Joanna Głuszyk

Dietetyk dyplomowany

Od zawsze interesuje się sportem, odpowiednim odżywianiem oraz zdrowym stylem życia. Szczególnie dietetyka jest moją pasją, która miałam okazję rozwijać na studiach na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej. Również po uzyskaniu tytułu naukowego i kwalifikacji dietetyka dalej dbam o rozwój swoich kompetencji, uczestnicząc w konferencjach i warsztatach. Interesuję się odchudzaniem i dietetyką kliniczną. Pomagam moim Pacjentom w skutecznym pozbyciu się niechcianych kilogramów, nawet jeśli ich choroba stawia pewne ograniczenia w tym zakresie.

Magdalena Krawiec

Zdrowie i uroda

Makijażystka i wizażystka. Jest zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami w makijażu i w modzie. Potrafi wydobyć z kobiety jej ukryte piękno. Swój warsztat kształtowała u znanych polskich makijazystek: Ewa Gil, Magdalena Pieczonka, Marzena Tarasiewicz.
Podstawowe motto: „Każda kobieta zasługuje na to, aby poczuć się wyjątkowo”
Zapraszamy do wspólnej przygody.
Facebook: Magdalena Krawiec Make Up Artist
Instagram: magdalena.krawiec.makeup

Mariusz Jóźwiak

pisarz Męskim Okiem

Magister ekonomii  (AE  w  Poznaniu),  przez  wiele  lat  zarządzający  handlem w  spółkach  zajmujących  się  importem  wina.  Obecnie  dyr.  Zarządzający  Spółki  Amara, dystrybutora  kosmetyków  ESDOR  produkowanych  na  bazie  ekstraktu  polifenoli  pozyskanych z czerwonego  wina.

Pasje:  wino (szkolenia, prezentacje),  sport (bieganie,  również  w  imprezach  masowych),  kosmetologia procesy starzenia  organizmu.