Piszą dla nas

Nina Kaczmarek

założycielka oraz redaktor naczelna Kobietowo.pl

Poza Kobietowo.pl trenerka i założycielka portalu www.pieknyumysl.info  Trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness. Człowiek pasja.

Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana. Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę. Jej powołaniem jest motywowanie innych do osiągania rzeczy, których pragną. Zaraża uśmiechem i chęcią działania.

Sama o sobie: „Lubię żyć tak, by czuć się dobrze ze sobą. Ważne dla mnie jest, jaki mam stosunek do drugiego człowieka, a swoją osobę kreuję przez porównanie siebie samej, do tej Niny z przedwczoraj”

Anita Gałek

sekretarz redakcji Rodzice/ Psychologia

Trenerka biznesu, Coach ICF, Doradca biznesowy, właścicielka firmy Moje Flow-Anita Gałek.

Z wykształcenia jest biologiem. Swą pasję do wszystkiego co związane z człowiekiem rozwijała kolejno na studiach z zarządzania personelem w firmie, szkole trenerów biznesu oraz szkole coachingu. Chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, które pozwalają doskonalić jej umiejętności.

Doświadczona menedżerka z ponad 13 letnim stażem w międzynarodowej korporacji. Zdobywała tam doświadczenie z zakresu zarządzania, handlu i marketingu w branży kosmetyczno-farmaceutycznej.

Ania Oleńczuk

Fotograf

Z wykształcenia ekonomistka, z wyboru mama i żona, z pasji  – fotograf Beautyinframes. Zdjęcia wykonuje z miłości do fotografii. Pokazuje coś więcej niż tylko kolory, otoczenia i ludzi. W zdjęciach zamyka  piękno, ulotne chwile i emocje towarzyszące sytuacjom. Robi wszystko aby jej fotografie były czyste, delikatne, miłe w odbiorze i  przede wszystkim przywoływały wspomnienia związane z utrwalona chwilą.

Irmina Prędkiewicz

pisarka Ezoteryka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu marketingowiec natomiast z pasji – tarocistka. Jej misją jest pomaganie ludziom w odnajdywaniu właściwiej drogi. Do jej zainteresowań należą między innymi ezoteryka, psychologia, rozwój osobisty. Zawsze łączy te elementy w swojej pracy z tarotem. Po godzinach pracy kocha również taniec.

Mediator Anna Franecka

pisarka Biznes/ Psychologia

Propagatorka dialogu i alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Współzałożycielka Stowarzyszenia Mediatorów CONSENSUS.

Mediator stały przy Prezesie Sądu Okręgowego w Szczecinie w sprawach rodzinnych, cywilnych, pracowniczych, administracyjnych i gospodarczych.

Z wykształcenia socjolog, psychopedagog, coach ACC The International Coach Federation, trener biznesu, facylitator. Prowadzi szkolenia dotyczące mediacji. Ukończyła studia podyplomowe „Prawo Administracyjne i Samorządowe” na Wydziale Prawa US oraz „Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

Joanna Złotkowska

pisarka Zdrowie i uroda/ Rodzice

Matka dwóch wspaniałych córeczek, żona cudownego męża i pasjonatka życia. Skończyła z wyróżnieniem studia, zdobywając tytuł mgr inż. Biotechnologii i… zmieniła zdanie;)

Przez prawie 10 lat pracowała w sprzedaży w dużych korporacjach, żeby się przekonać że to nie dla niej. Od roku pracuje u siebie, zarażając miłością do aktywności fizycznej wszystkie mamy z dziećmi i kobiety w ciąży – jako instruktor fitness. W ciągłym ruchu z zaciekawieniem przygląda się światu szukając nowych inspiracji. Od roku jest też certyfikowanym mediatorem.

Jej inspiracja są dzieci, pasją zmienianie świata na bardziej przyjazny, a siłę do działania Joannie mi kobiety z którymi pracuję.

Motto na wczoraj i dziś – „To człowiek człowiekowi potrzebny jest do szczęścia.

Kamila Klimkiewicz

pisarka Zdrowie i uroda/ Psychologia

Dyplomowany Dietetyk, Psychodietetyk, Trener Personalny, Technolog żywności, Pedagog

Z zamiłowania  pasjonatka zdrowego stylu życia. Czerpie satysfakcję i zadowolenie z możliwości niesienia pomocy ludziom w walce z nadwagą i otyłością, dolegliwościami związanymi z chorobami cywilizacyjnymi, uświadamiając, że zmiany zaczynają się nie od rozpisania diety, ale od zmian zachodzących w naszej psychice – wyznaczenia celów i wytworzenia motywacji, uporządkowania sposobu odżywiania.

OdNowa Kamila Klimkiewicz to 2 gabinety dietetyczne, Projekty Metamorfoz, turnusy  odchudzające na terenie ośrodków i sanatoriów pomorza zachodniego. Wykłady, warsztaty, szkolenia z zakresu zmian nawyków żywieniowych i prawidłowego żywienia, zdrowego stylu życia i systemów żywności to specjalność firmy

Ania Kaczyńska

pisarka Psychologia / Biznes

Trenerka biznesu, marketingowiec, manager, właścicielka firmy szkoleniowej Alteratio.

Swoje życie zawodowe związała z branżą medyczną jako specjalista ds marketingu, PR i manager. Od 11 lat związana z międzynarodową korporacją, działająca również w branży medycznej, gdzie z sukcesami zarządza podległym jej terenem.

Jej sympatia do ludzi, chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zaowocowały powstaniem firmy szkoleniowej Alteratio, w której z energią prowadzi szkolenia z komunikacji, obsługi klienta, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i radzenia sobie ze stresem.

Prywatnie miłośniczka gór i wspinaczki sportowej, szczęśliwa żona i mama dwóch córek.

Koryna Datkiewicz

pisarka Zdrowie i uroda

Żona, mama, terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Specjalista w dziedzinie dietetyki Pięciu Przemian, ziołolecznictwa i masażu. Pasjonatka naturalnych metod leczenia i profilaktyki zdrowia oraz urody. Wraz z mężem propaguje i wdraża alternatywne formy dbałości o kondycję w prowadzonym od kilkunastu lat Gabinecie Medycyny i Kosmetologii Naturalnej.

Strona: www.essentia-zdrowie.pl

Mariusz Jóźwiak

pisarz Męskim Okiem

Magister ekonomii  (AE  w  Poznaniu),  przez  wiele  lat  zarządzający  handlem w  spółkach  zajmujących  się  importem  wina.  Obecnie  dyr.  Zarządzający  Spółki  Amara, dystrybutora  kosmetyków  ESDOR  produkowanych  na  bazie  ekstraktu  polifenoli  pozyskanych z czerwonego  wina.

Pasje:  wino (szkolenia, prezentacje),  sport (bieganie,  również  w  imprezach  masowych),  kosmetologia procesy starzenia  organizmu.

Robert Poczekaj

Pisarz Męskim Okiem

Psycholog, dziennikarz, katecheta, słuchacz szkoły psychoterapii w nurcie Gestalt. Pasjonat fotografii i zachwycania się ulotnymi chwilami. Ogląda doskonale znane słowa z każdej strony szukając im nowych kontekstów i znaczeń.