Dlaczego warto trenować CrossFit?

Dlaczego warto trenować CrossFit?

Cześć ,nazywam się Justyna Wichlińska jestem dietetykiem,trenerem personalnym i instruktorem fitness.Kocham moją pracę,która jest prawdziwą pasją i płynie prosto z serducha.Oprócz tego zakochana jestem w sportach ekstremalnych.Pływam na wakeboardzie,kitesurfingu a zimą jeżdżę na snowboardzie.Oprócz tego startuje w biegach przeszkodowych.

Justyna Wichlińska

Jak przygotowuje się do sezonów?Uprawiam CrossFit.

Uważam,że jest to cudowna forma aktywności fizycznej i polecam ją każdemu.
CrossFit doskonale kształtuje siłę funkcjonalną przydatną w wielu dyscyplinach sportu.Buduje sprawność,szybkość,koordynację,poprawia kondycję.

Trenuję od dwóch lat i nie tylko wizualnie zmieniło się moje ciało,przede wszystkim mam więcej siły.

Początki nie są łatwe,ale kto powiedział że ma być łatwo?:)

Dużo osób nie chce spróbować swoich sił w sportach ekstremalnych,ponieważ uważają, że się do tego nie nadają,że są za słabi. Jeżeli zaliczasz się do grona takich osób,zapisz się na CrossFit a każda forma aktywności fizycznej nie będzie stanowiła dla Ciebie problemu. Ćwicząc nie tylko zadbasz o zdrowie ale i popracujesz nad swoją sylwetką.Zacznij hartować swój organizm treningami już teraz,a w przyszłości każdy maraton będzie stał przed tobą otworem,utrzymanie się na desce wakeboardowej nie będzie takie ciężkie a gleby na snowboardzie nie będą tak bolesne.

Masz pytania?Napisz

Justyna Wichlińska Dietetyk/Trener Personalny