Nasz Zespół

Nina_Kaczmarek_założycielka_kobietowo_portal_dla_kobiet_Teija-fotograf_Dorota_Zawiślańska_hotel_Dana

Nina Kaczmarek

założycielka oraz redaktor naczelna Kobietowo.pl

Założycielka i właścicielka portalu dla Kobiet www.Kobietowo.pl, organizatorka największej bezpłatnej konferencji dla Kobiet – www.ArenaKobiet.pl i plebiscytu Kobiet Przedsiębiorczych -www.MagnolieBiznesu.pl

Mówca, Trener Biznesu, Coach ICF, certyfikowany trener metody PoY, motywator zmian. Trener biznesu, promujący ideę CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu. 

Umiejętnie wplata ją w działania marketingowe. Od lat łączy firmy, wspiera je w rozwoju i znajduje przestrzeń do wspólnych działań. Jako świadomy przedsiębiorca wie, że kluczem do sukcesu jest działanie dla dobra społeczeństwa.  Zaprzyjaźniona ze sobą i wierząca w sukces, dzięki pracy ze swoim „JA”  Jej zamiłowanie do budowania zespołów, pielęgnowania relacji biznesowych, propagowania etyki w karierze i życiu są kwintesencją jej pracy i pozwalają doceniać i wspierać drugiego człowieka. 

Od ponad 20 lat związana z salą wykładową, na swoim koncie ma przeprowadzone ponad 10 000 godzin dydaktycznych.

Jako osoba ciekawa innych i szanująca ich poglądy zaprasza wybitnych gości do spotkań  dla www.wiem.to  

Emilia Taraszkiewicz Alien Ubezpieczenia

Emilia Taraszkiewicz

Specjalista ds. ubezpieczeń

Jestem osobą otwartą, ciekawą ludzi, z dużą dozą empatii, przyjacielską, świadomą konieczności indywidualnego podejścia do klienta i jego edukowania w szybko zmieniającym się świecie. Moim celem jest służenie pomocą, poprzez indywidualny („szyty na miarę”) dobór rozwiązań w ochronie życia, zdrowia, majątku, dbałości o bezpieczeństwo rodziny i interesów swoich klientów.

W dzisiejszym świecie żyjemy szybciej, mając więcej obowiązków, narażamy się świadomie, bądź nie świadomie na różne zagrożenia. Ubezpieczenia od zdarzeń stają się koniecznością. Ubezpieczyciele reagują szybko na zmieniające się potrzeby ubezpieczeniowe i przygotowują odpowiednie zakresy ochrony dla swoich klientów.

Zdobywałam wiedzę z zakresu ubezpieczeń nieustannie ją rozszerzając, co w konsekwencji zaowocowało współpracą ze strategicznym w kraju partnerem, jakim jest multiagencja „Insur Invest”. Ten partner dał mi bardzo szeroki zakres korzyści dla klienta, poprzez dostęp do wszystkich możliwych propozycji firm ubezpieczeniowych. Zapraszam do bezpłatnych konsultacji

www.alienubezpieczenia.pl

 

Katarzyna Rostrygin specjalista ds. ubezpieczeń i finansów Profitowi S.A.

Katarzyna Rostrygin

specjalista ds. ubezpieczeń i finansów

Specjalista ds. ubezpieczeń i finansów w Profitowi S.A.  jednym z najlepszych start up`ów finansowych 2023 roku oraz doradca ds. nieruchomości w Investor Nieruchomości. 

Profitowi to zespół specjalistów w każdej dziedzinie ubezpieczeń, współpracujemy ze sobą tworząc kompleksową obsługę klienta prywatnego i biznesowego. 

Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie  i zabezpieczeniu finansowej przyszłości poprzez tworzenie prywatnych planów  emerytalnych dla  osób prywatnych. Działa również w sektorze ubezpieczeń grupowych pozwalając pracodawcom zabezpieczyć firmę przed rotacją pracowników a pracownikom dać możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach. 

Prywatnie pasjonatka aktywności sportowej, która pozwala też realizować się jako trener osobisty i mama dwójki nastolatków.

JMG Joanna Głuszyk dietetyk dyplomowany

JMG Joanna Głuszyk

Dyplomowany dietetyk

Od zawsze interesuje się sportem, odpowiednim odżywianiem oraz zdrowym stylem życia. Szczególnie dietetyka jest moją pasją,
którą miałam okazję rozwijać na studiach na Wydziale Technologii
Żywności i Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej. Również po uzyskaniu
tytułu naukowego i kwalifikacji dietetyka dalej dbam o rozwój swoich
kompetencji, uczestnicząc w konferencjach i warsztatach. Interesuję się
odchudzaniem i dietetyką kliniczną. Pomagam moim Pacjentom w skutecznym
pozbyciu się niechcianych kilogramów, nawet jeśli ich choroba stawia
pewne ograniczenia w tym zakresie.

 

 

Klaudia Czerpińska biznes woman

Klaudia Czerpińska

Mentor osobisty/Opiekun biznesu

Mama, żona, biznes woman. Kobieta przedsiębiorcza z prawie 10-o letnim doświadczeniem w biznesie. Laureatka nagrody „Odkrycie roku 2021”, nominowana do „Magnolii biznesu” w kategorii debiut roku 2022. Prezes spółki, założycielka marki motywacyjnej „Uwierz w jednorożca” oraz rozwojowej „Synergia jest Kobietą”. Pasjonatka rozwoju osobistego, motywacji oraz wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym. Na co dzień mentor osobisty i opiekun biznesu w środowisku startupowym.

Natalia_Lenarczyk dyplomowany trycholog

Natalia Lenarczyk

dyplomowany trycholog

Mgr inż. Natalia Lenarczyk – trycholog i biotechnolog. Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku biotechnologia oraz Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej w Szczecinie na kierunku Trychologia Praktyczna. Szkoleniowiec/instruktor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Właścicielka i założycielka Trycho&Care Natalia Lenarczyk, gabinetu i centrum szkoleniowego trychologiczno-pielęgnacyjnego. Wykładowca akademicki, członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, biegły sądowy z zakresu trychologii. 

Małgorzata Sylwestrzak-Pawlak

Twórca, specjalistka od wizualizacji marki, ilustratorka

Autorka logotypów i identyfikacji wizualnej dla przedsiębiorstw z branży spożywczej, IT, fotograficznej, florystycznej, etc. Twórczyni grafik i materiałów wizualnych na potrzeby stron internetowych, a także ulotek, plakatów, wizytówek, kart dań, cenników, reklam, w tym wielkopowierzchniowych. Aktywne wsparcie dla projektów z zakresu social media i cyfrowego marketingu, także własnym aparatem fotograficznym.

Social media manager. Kreatorka i realizatorka strategii marketingowych w social media (Facebook, Instagram, LinkedIn). Ceni sobie indywidualne podejście, bezpośrednie spotkania i wyznaczenie jasnych celów biznesowych, od których zależy dobór narzędzi umożliwiających ich realizację. Wspólna analiza dotychczasowej pozycji i wyników działań podejmowanych przez klienta w social media jest początkiem optymalizacji dotychczasowej strategii lub budowy nowej. Stawia na spójność w komunikacji. Content (teksty, zdjęcia, grafiki, wideo), reklamy i promocje a także harmonogram publikowania mają być jednoznaczne w odbiorze i sprzyjać budowaniu pozytywnego wizerunku oraz zaangażowanej społeczności. Wysokie poczucie estetyki i umiejętności tworzenia oryginalnej grafiki sprawiają, że tworzenie kampanii reklamowych wydaje się łatwe.

Dorota Zawiślańska

fotograf, grafik, webmaster

Fotografia dla Ciebie – wesoło, kolorowo, z pomysłem. Moja firma kształtuje wizerunek, pomaga zatrzymać wspomnienia, podbudowuje samoocenę i jest przede wszystkim dobrą zabawą! Wykonuję przeróżne sesje zdjęciowe, od noworodkowych po ślubne. Często uczestniczę w uroczystościach rodzinnych, tworzę fotorelacje z małych eventów. Jestem bardzo elastyczna, więc nie ma dla mnie zlecenia nie do wykonania. Najbardziej cieszą mnie sesje wizerunkowe, czy biznesowe, dzięki którym mogę wspomagać ciekawych ludzi i promować inne kreatywne działalności.

Moją drugą pasją jest grafika i tworzenie treści do wykorzystania w internecie. Dla swoich klientów przygotowuję materiały reklamowe od A do Z, czyli zaczynając od zdjęć a kończąc na stronach internetowych. Bardzo lubię pomagać małym firmom, które dopiero rozpoczynają swoją drogę. 

Moje portfolio znajdziecie pod nazwą: Teija – fotograf Szczecin.