image005

1 urodziny Kobiecym Okiem!

1 urodziny Kobiecym Okiem w Sterze!!!

Dokładnie 27.04.2018 rozpoczęłysmy cykl spotkań dla kobiet ciekawych nowinek i siebie nawzajem. Specjalnie dla Was, naprzeciwko sklepu Solar, stworzyliśmy miejsce do wymiany doświadczeń i zbierania nowych. Do rozmowy, nauki, rozwoju, ale i odpoczynku.

 

Kobiecym Okiem w Sterze Jak wytrwać w decyzjach już w czwartek, 26.04 w godz. 18-20 w specjalnym lokalu naprzeciwko sklepu Solar 👈👈👈

Tym razem Nina Kaczmarek pieknyumysl.info coaching warsztaty szkolenia i Moje Flow- coaching/szkolenia – Anita Gałek z Kobietowo.pl przygotowały warsztat o konsekwencji i osiąganiu zamierzonych efektów 🎯 W wytrwaniu w decyzjach wesprze Cię prowadząca Nina Kaczmarek, prezeska Kobietowo.pl, założycielka centrum trenerskiego Pieknyumysl.info oraz trenerka biznesu, Coach ICF, a przede wszystkim kobieta – pasjonatka życia i rozwoju 💁‍♀️😁😍
Nie zabraknie pokazów mody naszych butików Unisono i Venezia👗👠i poczęstunku od Cukiernia Sowa🍪☕

☝ Kobiecym Okiem w Sterze Jak wytrwać w decyzjach?, w czwartek, 26.04 w godzinach 18-20 w specjalnym lokalu naprzeciwko sklepu Solar.
Wstęp wolny, a dzieci jak zwykle mile widziane – nie wahajcie się, zapraszamy

Zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.oo do lokalu vis a vis sklepu Solar w CH Ster!

#kobiecymokiem #kobieta #kobietowo #moda #rozwój #ster #szczecin

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Share on facebook
Share on twitter

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.