4 i 5 czerwca „CUD, czyli Ciało, Umysł, Dieta- początek”

„CUD, czyli Ciało, Umysł, Dieta- początek” to 2 dni warsztatów ogólnorozwojowych dla Kobiet .

Wydarzenie w Szczecinie

jeden lub dwa dni warsztatów do wyboru, sama decydujesz co jest dla Ciebie 

04 i 05 czerwca 2016r zapowiada się super ciekawie dla kobiet, które chcą być niezaprzeczalnie najlepszą wersją samych siebie.

Przed Wami KOMPLEKSOWE WARSZTATY DOSTOSOWANE DO WASZYCH POTRZEB:

Do udziału w warsztatach zapraszają organizatorzy: Kobietowo.pl,  Biuro Oriflame Szczecin i trenerzy PieknyUmysl.info .

I dzień, 04.06.2016, 11.00-16.00 warsztat pt. „PIĘKNA JA”– dla przebojowych, pewnych siebie kobiet, które chcą podkreślić swoją ATRAKCYJNOŚĆ NA ZEWNĄTRZ I W ŚRODKU – makijaż oraz pewność siebie -to będą aktywne, dwuczęściowe warsztaty pod pieczą dwóch wizażystek oraz coacha.

II dzień, 05.06.2016, 11.00-16.00 warsztat pt. „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”– pod czujnym okiem konsultantek i ze wsparciem dyplomowanego dietetyka nauczysz się dbać o swoją cielesność i zdrowe ciało.  Jeśli zależy Tobie na zdrowej, ładnej twarzy i dobrym samopoczuciu, zadbaj o cerę odpowiednią pielęgnacją oraz dzięki zdrowemu stylowi życia ukształtuj swoją sylwetkę – zajęcia poprowadzą ekspert pielęgnacji twarzy oraz dietetyk.

Warsztaty poprowadzą

I dzień

„PIĘKNA JA”

Warsztaty wizerunkowe w zakresie make-up i pielęgnacja poprowadzi duet Monika Drzewiecka& Beata Kaczmarek:

Monika Drzewiecka

moika drzewiecka

Monika – certyfikowana wizażystka-stylistka,od dziewięciu lat w zawodzie. Realizuje projekty ślubne, fotograficzne i sesyjne, a także udostępnia bieżące trendy. Pokaz makijażu wiosennego, poprowadzi wraz z instruktorką makijażu z indywidualnym podejściem do klienta. Przekażą Wam swoją pasję i energię oraz garść mega praktycznej wiedzy, i zarażą autentyczną miłością do kosmetyków kolorowych.

Beata Kaczmarek

Beata Kaczmarek

Beata, wizażystka, przez ostatnie kilka lat prowadząca agencję modeli i modelek. Zajmuje się skórą, gdyż nasza uroda to w 90% zadbana i wypielęgnowana cera. Dobra pielęgnacja to codzienne rytuały zapewniające świeży wygląd oraz odpowiednio dobrane kosmetyki wysokiej jakości. A świetny wygląd to połowa sukcesu.

„Dla jednych jesteś za niska, dla innych zbyt krągła, a jeszcze inni powiedzą, że całkiem jakaś przeciętna. Najważniejsze, żebyś była zadbana i wypielęgnowana, wtedy będziesz po prostu piękna!”

Warsztat z pracą nad pięknem wewnętrznym poprowadzi Nina Kaczmarek:

Nina Kaczmarek

Nina Kaczmarek

Założycielka PieknyUmysl.info- ogólnopolskiej bazy, najlepszych trenerów i wykładowców z wszelkich dziedzin oraz założycielka i współwłaścicielka Kobietowo.pl- portalu informacyjnego dla Kobiet przedsiębiorczych w województwie zachodniopomorskim.

Trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness. Człowiek pasja. Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana. Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę. Z powodzeniem prowadzi zorganizowane grupy wsparcia. Współpracuje z takimi firmami , jak: Towarzystwo Wiedzy Powszechnej, GOS Polska, Brainshop.pl, Oriflame, AVON i inne.

Sama o sobie:
„Lubię żyć tak, by czuć się dobrze ze sobą. Ważne dla mnie jest, jaki mam stosunek do drugiego człowieka, a swoją osobę kreuję przez porównanie siebie samej, do tej Niny z przedwczoraj”

II dzień

„W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”

Warsztat z zakresu pielęgnacji cery i ciała poprowadzi duet Beata Kaczmarek i Anna Borkowska:

Anna Borkowska

ania b

Ania – od wielu lat współpracuje z Oriflame. Propaguje dbanie o siebie, jej pasja pomaga poczuć sie świetnie w cudownym świecie kosmetyków. Wiedzę w zakresie nawyków pielęgnacyjnych, makijazowych i żywieniowych przekazuje z uśmiechem na twarzy. Podsuwa sprawdzone rozwiązania, jak wyglądać pięknie i czuć sie doskonale w swojej skórze.

Justyna Wichlińska

12107064_1635051820081723_6256911319247872751_n

Opowie o diecie i sporcie. Dietetyczka i trenerka personalna. Dietetyka to nie tylko jej praca, ale i wielka pasja.Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro osoby, która potrzebuje porady. Nie ma dla niej większej nagrody, niż zadowolony z efektów pacjent. Do każdego podchodzi indywidualnie, stara się przede wszystkim wysłuchać drugiego człowieka i chce mu pomóc.

W pracy łączy prawidłowe odżywianie z aktywnością fizyczną , sama osobiście oddaje się wielu dyscyplinom sportowym takim jak: longboard, snowboard, wakeboard. Trenuje na siłowni, zwraca uwagę na to co je, ale lubi też dbać o kondycję swojego ciała i ciągle nad nią pracuje. Nigdy się nie nudzi. Sport od lat istnieje w jej życiu i jest on prawdziwą pasją.

Jest żywym przykładem na to, że jeżeli się bardzo chce, to można wszystko i zawsze tłumaczy to swoim podopiecznym. W wakacje 2015 zajęła 3 miejsce na Ogólnopolskich Zawodach Wakeboardowych.

Jest trenerem personalnym, dietetykiem i wielkim wsparciem, dla tych którzy chcą się rozwijać.

Jej motto życiowe: „Dziś zrób coś, czego innym się nie chce. Jutro będziesz miał to ,czego inni nie potrafią dokonać!Uwierz że ty potrafisz i rób to!”

Miejsce spotkań

Biuro Oriflame Szczecin, Bohaterów Warszawy 40, Nowy Turzyn I piętro

Cena za udział w jednym dniu warsztatów

60zł

Przy udziale w dwóch dniach warsztatów i przelewie do dnia 30.05.2016r.

cena objęta jest 20% rabatu i wynosi  100zł

Przelewu należy dokonać na podany niżej numer konta:
74 1140 2004 0000 3902 6705 3170
tytułem CUD [data/ daty wybranego dnia warsztatów]

Zgłoszenia

Kobietowo@Kobietowo.pl

lub

Biuro Oriflame Szczecin

link do wydarzenia na ->Face Book

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

(Microsoft PowerPoint - jak odnale237346 pasj352)