Projekt bez nazwy(1)

Arena Kobiet vol.11

Cóż to był za wieczór! Ile emocji i spotkań, ile rozmów i historii!!!

11 Arena Kobiet z wybitnymi gościniami cieszyła się niezwykłym uznaniem. Nasza gościni specjalna Anna Maria Wesołowska została potraktowana ze specjalnymi względami. Transport zapewnił wyłączny partner motoryzacyjny Kia Pomotor

Sędzia Anna Maria Wesołowska, miała przyjemność korzystać z jazdy elektrycznym modelem
Kia by Kia Polmotor

Spotkanie otworzył występ szczecińskiej wokalistki Kashia Vega utworem „Zew natury”, po którym w publikę majestatycznie wkroczył pokaz kolekcji wieczorowej by Boska, zakończony wejściem na scenę gościa specjalnego – sędzi Anny Marii Wesołowskiej.

foto: Teija – fotograf Szczecin, Boska (sukienka w cz-b, poziome pasy, z modelkami)
foto: Teija – fotograf Szczecin, Kashia Vega

Izabela Marecka, właścicielka i naczelna redaktor Magazynu Prestiż w rozmowie z Niną Kaczmarek www.wiem.to opowiedziała o swojej podróży w „Kobiecym Biznesie”

Ta niezwykle piękna i mądra Kobieta, dzielnie idzie po swoje, dbając o ludzi wokół. Są oni jej siłą i fundamentem wszystkich działań. Pani Iza okazała się niezwykle wrażliwą i empatyczną Kobietą, której codzienność niewiele różni się od tej, której doświadczają uczestniczki spotkania.

Na sam koniec podzieliła się swoim największym sukcesem życiowym, którym jest jej rodzina i zdrowy synek Olek. Aleksander jest dzieckiem, o które nasza gościnni starała się wiele lat, a ciekawość na ten temat tak bardzo poruszyła sluchaczki Areny Kobiet, że mamy obiecane kolejne rozmowy na ten temat.

foto: Teija – fotograf Szczecin, Izabela Marecka z Niną Kaczmarek

W drugim bloku wystąpiła założycielka Kobietowo.pl – Nina Kaczmarek Przedstawiła swój power speech pt „Odwaga jest Kobietą” Szum poruszenia, salwy śmiechu i niekiedy wymowna cisza, były piękną odpowiedzią publiczności na show, które przygotowała.

foto: Teija – fotograf Szczecin, Nina Kaczmarek, w power speech „Odwaga jest Kobietą”

Wisienką na torcie była rozmowa z sędzią Anną Marią Wesołowską, która opowiedziała o relacjach dzieci z rodzicami. O najskrytszym marzeniu dzieci, jakimi jest, by rodzice się nie kłócili.

Ciepło i mądrość Pani Sędzi, poruszyła całą widownię. Jej przesłanie na temat szacunku do drugiego człowieka, odpowiedzialności za młodych ludzi i szukania drogi do porozumienia zawsze, gdy pojawia się konflikt sprawiły, że Arena Kobiet vol.11 długo jeszcze będą pracować w głowach i sercach jej uczestników.

foto: Teija – fotograf Szczecin, Anna Maria Wesołowska

Organizacji wydarzenia podjęło się stowarzyszenie Kobietowo.pl, wraz z Fundacją FRRAZ, przy czynnym wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego.

foto: Teija – fotograf Szczecin, Monika Gielar – Fundacja FRRAZ, Marzena Podzińska – burmistrz Pyrzyc, Nina Kaczmarek – prezes Kobietowo.pl, Anna Bańkowska- wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego, Magdalena Pieczyńska – dyrektor d/s

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom wydarzenia!!!

KIA Polmotor – wyłączny partner motoryzacyjny Arena Kobiet

Centrum Diagnostyki Medycznej HAHS – blisko Kobiet

Anka Antończak – Ubezpieczenia na życie

Pani Potrzeba

Salon Szyk

Pomorze ZachodnieOlgierd Geblewicz

Prezydent Szczecina

FRRAZ – Fundacja Reaktywacji Rzemiosła i Aktywizacji Zawodowej

TWÓJ MAŁY OGRÓDwww.bogumilawosik.plClochee

ERGO biuro tłumaczeńESKA Szczecin NewsMK_Beauty KosmetologiaAX MED Normobaria SzczecinOliMedica Centrum Medyczne

Pani PotrzebaIgiel FotografiaPsychoCentrum Terapii i RozwojuBogumiła Wosik – Akademia Energii

Streaming dzięki Niezależny Dom Maklerski – https://ndm.com.pl/, a w wykonaniu 24Fps, dostępny pod linkiem.

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.