Arena Kobiet vol. 2 relacja

Za nami druga odsłona Największych Bezpłatnych Warsztatów dla Kobiet, ArenaKobiet vol.2 , która cieszyła się jeszcze większym powodzeniem, niż  pierwsze wydarzenie z cyklu.

Tym razem organizatorki Nina Kaczmarek, Anita Gałek z Kobietowo.pl oraz Joanna Dudziak postanowiły dać uczestniczkom jeszcze większą wartość i każda z zarejestrowanych Pań  otrzyma certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu. Jego wartością będzie wyniesiona przez każdą uczestniczkę wiedza merytoryczna z zakresów prawa, biznesu i bycia Kobietą po prostu i przede wszystkim.

Podczas największych bezpłatnych warsztatów dla Kobiet ArenaKobiet vol. 2 panie uczestniczyły w 3  blokach spotkań, które poprowadziły:

Kobieta i prawo Anna Siewiera

Kobiecy biznes Kasia Czyż

Mój kawałek Kobiecości Asia Cieślik

Było ciekawie i emocjonująco. Kobiety z zainteresowaniem śledziły prelekcje i żywo uczestniczyły w dyskusji. Prowadzenie objęły Nina Kaczmarek i Anita Gałek, z portalu dla Kobiet przedsiębiorczych Kobietowo.pl

W I bloku „Kobiecy biznes” Kasia Czyż rozbudziła ciekawość naszej publiki i w wywiadzie odpowiedziała na pytania: Czy joga może być nowym początkiem i reakcją na wypalenie życiowo/zawodowe? Jak to się dzieje, że osoba z zawodem społecznie poważnym może zająć się energią, by na nowo poczuć się szczęśliwa sama ze sobą?

Ogromne zainteresowanie wzbudził II blok Anny Siewiery „Kobieta i prawo” Panie podyskutowały o tym, czy: kupowanie sprawia przyjemność? Jakie sytuacje tą przyjemność psują? A może reklamacja…?

Dowiedziały się:

  • Jakie są prawa i czego sprzedawca nie może odmówić?
  •  Co się zmienia gdy zakup odbywa się w sklepie, a co gdy przez przez Internet?
  • Jak emocje wpływają na proces reklamacyjny?
  • Kto tak naprawdę jest po drugiej stronie w procesie reklamacyjnym?

 

III blok należał do Joanny Cieślik, która poruszyła trudny temat „Mój kawałek kobiecości” w którym nawiązała do molestowania i mniej poważnego traktowania Kobiety w biznesie. Wystąpienie to spotkało się z ogromnym entuzjazmem i wywołało ciekawą dyskusję.

Wszystkie uczestniczki spotkania mogły poznać ofertę partnerów Areny Kobiet vol. 2 i odebrać prezenty przygotowane przez partnerów:

 

Zapraszamy do fotogalerii z tego niezwykłego wydarzenia dzięki Beautyinframes