DSC_8614

Być Kobietą… 08.03.19

Na zaproszenie wyjątkowej Kobiety -Agnieszki Szlachty- mamy Mały Wojtek kontra Histocytoza. Licytacje – Kobietowo.pl miało okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Kobiet na Oddziale Św. Mikołaja w Szczecinie.

Warto pomagać, zwłaszcza w takim gronie: Carrefour (Wiosenna 32, Szczecin) jako nasz partner ufundowało , Kobietom – mamom dzieci z oddziału, przelewowy ekspres do kawy wraz z młynkiem i zapasem kawy.
Nordweco, zadbało by mamy dostały kolorową drukarkę, potrzebną w szpitalnej codzienności. Szpital bowiem staje się dla tych Kobiet domem. Tak bardzo kochają swoje dzieci i są dla nich gotowe na każde poświęcenie, że często zapominają o sobie.

Dlatego też, do akacji zaproszeni zostali, tacy partnerzy, którzy zadbali o uśmiech dzieci i o to by mamy – poczuły się znowu Kobietami. cancer FIGHTERS Fajnerzeczy.pl, KlaunAndzia, Vertigo -studio reklamy, Enjoy karma, Zielony Kram, Dwa Wałki Książnica Pomorska, #Uczynki, Izabela Kucharczyk, studio ev_ka, Studio Urody, Toteraz TVN24 Odział Szczecin O make up Kobiet, zadbały: Agnieszka Kopczyńska- wizażystka Justyna Jasińska Kasia Jedynak Stylizacja fryzur była możliwa dzięki: Studio fryzjerskie JJ Staszica 1.

Mamy zostały wypieszczone, uczesane, pomalowane, poczęstowane pysznymi i zdrowymi łakociami. Wszystko po to, by choć na chwilkę pomyślały o sobie.

Dziękujemy!! Nina Kaczmarek i Anita Gałek.

Zdjęcia dzięki niezastąpionej Ani Oleńczuk, Beauty in frames <3

Zapraszamy do pełnej FOTOGALERII

Pełna fotogaleria

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Share on facebook
Share on twitter

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.