Być Kobietą… 08.03.19

Na zaproszenie wyjątkowej Kobiety -Agnieszki Szlachty- mamy Mały Wojtek kontra Histocytoza. Licytacje – Kobietowo.pl miało okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Kobiet na Oddziale Św. Mikołaja w Szczecinie.

Warto pomagać, zwłaszcza w takim gronie: Carrefour (Wiosenna 32, Szczecin) jako nasz partner ufundowało , Kobietom – mamom dzieci z oddziału, przelewowy ekspres do kawy wraz z młynkiem i zapasem kawy.
Nordweco, zadbało by mamy dostały kolorową drukarkę, potrzebną w szpitalnej codzienności. Szpital bowiem staje się dla tych Kobiet domem. Tak bardzo kochają swoje dzieci i są dla nich gotowe na każde poświęcenie, że często zapominają o sobie.

Dlatego też, do akacji zaproszeni zostali, tacy partnerzy, którzy zadbali o uśmiech dzieci i o to by mamy – poczuły się znowu Kobietami. cancer FIGHTERS Fajnerzeczy.pl, KlaunAndzia, Vertigo -studio reklamy, Enjoy karma, Zielony Kram, Dwa Wałki Książnica Pomorska, #Uczynki, Izabela Kucharczyk, studio ev_ka, Studio Urody, Toteraz TVN24 Odział Szczecin O make up Kobiet, zadbały: Agnieszka Kopczyńska- wizażystka Justyna Jasińska Kasia Jedynak Stylizacja fryzur była możliwa dzięki: Studio fryzjerskie JJ Staszica 1.

Mamy zostały wypieszczone, uczesane, pomalowane, poczęstowane pysznymi i zdrowymi łakociami. Wszystko po to, by choć na chwilkę pomyślały o sobie.

Dziękujemy!! Nina Kaczmarek i Anita Gałek.

Zdjęcia dzięki niezastąpionej Ani Oleńczuk, Beauty in frames <3

Zapraszamy do pełnej FOTOGALERII

Pełna fotogaleria