kalendarz 2018

Co się tutaj dzieje, czyli sierpień w Szczecinie…

Jeśli jeszcze nie wyjechaliście na urlop, albo wręcz odwrotnie – jeśli już zdążyliście z niego wrócić, Szczecin zapewni Wam w Sierpniu całą moc dodatkowych atrakcji. To właśnie w sierpniu będziemy mogli podziwiać zapierające dech w piersiach fajerwerki na Pyromagic Festiwal, posłuchać najlepszej muzyki podczas Szczecin Music Festiwal czy spróbować swoich sił w 39. PKO Półmaratonie. Więcej informacji o tych i wielu innych wydarzeniach znajdziecie poniżej. Zapraszam.

 

10 – 11 sierpnia 2018 r.

Pyromagic, Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne – to już XI edycja znanego na całym świecie polskiego festiwalu widowisk pirotechnicznych. Od 2008 roku przy Wałach Chrobrego w Szczecinie swoje aranżacje do tej pory zaprezentowały 24 firmy z 20 krajów. W tym roku w będziemy mogli podziwiać trzy konkursowe widowiska pirotechniczne. Pierc wszego dnia, tj.10.08.2018r ujrzymy PYROEVENTS – Temexson (Rumunia) oraz – PLATINUM FIREWORKS (Filipiny), drugiego dnia, tj.11.08.2018r podziwiać będziemy pokaz PYROTEX FIREWORKS (Anglia). Jak co roku, wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg równie ciekawych imprez – Szczecin Music Live, 8th Szczecin Toughest Firefighter Challenge 2018, WaterShow Szczecin Odra, Baltic Polonez Cup Race North East i Splash of colors.Zapraszam !

Szczegółowe informacje oraz program widowiska możemy sprawdzić na stronie: 

http://fajerwerki.szczecin.eu/pyromagic

 

15 sierpnia 2018 r. 

Lekkoatletyczny Memoriał im. Maniaka – Lekkoatletyczny Memoriał Wiesława Maniaka jest nową, szczecińską imprezą sportową, która w roku 2018 zastąpi Memoriał Kusocińskiego. Szczecin po raz kolejny gościł będzie największe gwiazdy sportu i najwierniejszych kibiców z całego świata.

Więcej informacji na stronie : http://mosrir.szczecin.pl

 

18 sierpnia 2018 r.

Maraton kajakowy Zimorodek CANOA CUP 2018 – CANOA CUP to cykl maratonów kajakowych na różnych dystansach, nie krótszych jednak jak 50 kilometrów i na różnych akwenach o zróżnicowanej skali trudności. Celem wydarzenia jest propagowanie aktywnej formy kajakarstwa w połączeniu ze zdrowym trybem życia oraz wyłonienie z grupy uczestników najszybszego i najbardziej wszechstronnego kajakarza nizinnego. W ramach Canoa Cup odbywa się Maraton Szczeciński– „Zimorodek”, który obejmuje  55 kilometrów trasy na terenie Międzyodrza (Odra Wschodnia, Odra Zachodnia, kanały łączące).

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.canoa.com.pl/canoa-cup-2018/szczecin-2018/maraton-kajakowy-szczecin.pdf

 

26 sierpnia 2018 r.

  1. PKO Półmaraton Szczecin – 

trasa 39. Półmaratonu przebiegać będzie ulicami Szczecina. Długość trasy wynosi 21 km i 97,5 metra. Uczestnicy  na  starcie  ustawiają  się  w  oznakowanych  sektorach wg.  kolejności  przydzielonej  zgodnie z  wytycznymi  na  numerze  startowym. Przydział  do  konkretnego  sektora  nastąpi  według  czasu,  który Uczestnik zadeklaruje przy rejestracji, jako zamierzony do osiągnięcia na mecie półmaratonu. Więcej informacji na temat tras, zapisów i pakietów startowych na stronie :http://halfmarathon.szczecin.pl

30 sierpnia 2018 r.

Kobiecym Okiem w CH Ster

Zapraszamy do nowego lokalu Kobiecym Okiem – naprzeciwko kwiaciarni Galeria Nastrojów Flowers & Home Decor Stworzyliśmy tu miejsce do wymiany doświadczeń i zbierania nowych. Do rozmowy, nauki, rozwoju, ale i odpoczynku.

To tutaj w każdy ostatni czwartek miesiąca możecie wziąć udział w warsztatach dotyczących pasji, mody, urody czy rodzicielstwa, wymienić się uwagami i doświadczeniem czy po prostu miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Dla dzieci będzie kącik zabaw z animatorką, a dla Was konkurs z metamorfozą w nagrodę.

Nasze comiesięczne spotkania poprowadzą twórczynie portalu Kobietowo.pl – Nina Kaczmarek, trenerka biznesu PieknyUmysl.info, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness i Anita Gałek, trenerka biznesu, Coach ICF, doradca biznesowy, właścicielka firmy Moje Flow- coaching/szkolenia – Anita Gałek, a każde ze spotkań będzie miało nowy, interesujący temat.

Zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.oo!

31 sierpnia 2018 r.

Festiwal Garaże – ten festiwal to wydarzenie promujące młodych wykonawców muzycznych, pokazujące najwartościowsze zjawiska i trendy w polskiej kulturze muzycznej. W ramach festiwalu odbędzie się ogólnopolski przegląd muzyczny, do udziału w którym zaproszono zespoły muzyczne oraz artystów w przedziale wiekowym 18-35 lat. Konkurs składa się z dwóch etapów a zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3.000,00 zł.

Jeśli chcecie wziąć czynny udział w festiwalu lub posłuchać zdolnych artystów zapraszam na stronę :http://sks.usz.edu.pl/festiwal-garaze/

 

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Share on facebook
Share on twitter

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.