Tutułowa

GRODZKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

Choć to kobieta – Kasia – założyła Grodzką Agencję Artystyczną, to stworzyła ją trójka przyjaciół ze studiów: Kasia, Maja i Damian.
Nazwa też powstała spontanicznie na studiach. Ulica Grodzka w Szczecinie. Okolice Zamku Ks.Pomorskich, Trasy Zamkowej, Katedry i Starówki.

Ulica, którą idąc, zawsze słychać muzykę. To także ulica, na której niegdyś była Akademia Muzyczna.
Tu zrodził się pomysł, już 7 szczęśliwych lat temu, na Grodzką Agencję Artystyczną, która wyspecjalizowała się w tworzeniu koncertów i oprawy muzycznej.
Poza elegancką klasyką, zawsze marzyło nam się granie muzyki, która aktualnie kradła nasze serca -filmowa, rozrywkowa, rockowa… A dzięki talentowi aranżatorskiemu potrafiliśmy wykonywać utwory,
które zaskakiwały słuchaczy swoją “nieklasycznością”. Tak powstały koncerty z niecodziennym
repertuarem i oprawy wydarzeń, gdzie nasi muzycy wykonywali muzykę wymarzoną przez Młode Pary, czy też stylistycznie dopasowane do charakterów imprez.
Za takie koncerty w 2018 przyznano nam markę “Zrobione w Szczecinie” a naszym hasłem zostało:“Muzyka szyta na miarę”.

I tak lubimy o sobie myśleć – kochamy spełniać szalone marzenia klientów i skrawać muzykę pod ich indywidualne potrzeby 🙂 Dziś liczba kameralnych występów poszła w setki, a wciąż marzymy o nowych projektach. Gramy
koncerty z okazji i bez okazji, oprawy muzyczne ślubów, eleganckich bankietów firmowych i małych

spotkań rodzinnych. Posiadamy także największą bazę muzyków w województwie i to najlepszych muzyków z całej Polski, bardzo uzdolnionych ludzi z pasją, którzy postanowili związać się ze Szczecinem.
Zachęcamy wszystkich do tworzenia wydarzeń, których elegancji doda sama obecność naszych muzyków, a w momencie kiedy zaczną grać, przeniosą wszystkich właśnie tam gdzie zaplanuje organizator – może do fantastycznej krainy ze smokami czy hobbitami, może do słonecznego La la landu,
misji Jamesa Bonda czy polskiego baru z czasów PRL.
Z nami ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Grodzka Agencja Artystyczna

 

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Share on facebook
Share on twitter

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.