GRODZKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

Choć to kobieta – Kasia – założyła Grodzką Agencję Artystyczną, to stworzyła ją trójka przyjaciół ze studiów: Kasia, Maja i Damian.
Nazwa też powstała spontanicznie na studiach. Ulica Grodzka w Szczecinie. Okolice Zamku Ks.Pomorskich, Trasy Zamkowej, Katedry i Starówki.

Ulica, którą idąc, zawsze słychać muzykę. To także ulica, na której niegdyś była Akademia Muzyczna.
Tu zrodził się pomysł, już 7 szczęśliwych lat temu, na Grodzką Agencję Artystyczną, która wyspecjalizowała się w tworzeniu koncertów i oprawy muzycznej.
Poza elegancką klasyką, zawsze marzyło nam się granie muzyki, która aktualnie kradła nasze serca -filmowa, rozrywkowa, rockowa… A dzięki talentowi aranżatorskiemu potrafiliśmy wykonywać utwory,
które zaskakiwały słuchaczy swoją „nieklasycznością”. Tak powstały koncerty z niecodziennym
repertuarem i oprawy wydarzeń, gdzie nasi muzycy wykonywali muzykę wymarzoną przez Młode Pary, czy też stylistycznie dopasowane do charakterów imprez.
Za takie koncerty w 2018 przyznano nam markę „Zrobione w Szczecinie” a naszym hasłem zostało:„Muzyka szyta na miarę”.

I tak lubimy o sobie myśleć – kochamy spełniać szalone marzenia klientów i skrawać muzykę pod ich indywidualne potrzeby 🙂 Dziś liczba kameralnych występów poszła w setki, a wciąż marzymy o nowych projektach. Gramy
koncerty z okazji i bez okazji, oprawy muzyczne ślubów, eleganckich bankietów firmowych i małych

spotkań rodzinnych. Posiadamy także największą bazę muzyków w województwie i to najlepszych muzyków z całej Polski, bardzo uzdolnionych ludzi z pasją, którzy postanowili związać się ze Szczecinem.
Zachęcamy wszystkich do tworzenia wydarzeń, których elegancji doda sama obecność naszych muzyków, a w momencie kiedy zaczną grać, przeniosą wszystkich właśnie tam gdzie zaplanuje organizator – może do fantastycznej krainy ze smokami czy hobbitami, może do słonecznego La la landu,
misji Jamesa Bonda czy polskiego baru z czasów PRL.
Z nami ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Grodzka Agencja Artystyczna