ATT Investments grafika na bloga

Jak NIE oszczędzać, mimo inflacji

Inflacja rośnie w zawrotnym tempie. Coraz więcej osób szuka sposobów na to jak zaoszczędzić swoje pieniądze. Pytanie, czy ma to sens, gdy tracą one na wartości?
Telewizyjni fachowcy najczęściej podają rady dotyczące zakupów. Wskazówki te, dotyczą tego jak kontrolować i ograniczać zakupy, by zaoszczędzić na domowym budżecie. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy naprawdę mamy przypłacać zdrowiem kupując produkty spożywcze gorszej jakości, bo tańsze, po to by zaoszczędzić odrobinę funduszy?

W rezultacie co zrobić z zaoszczędzonymi w ten sposób pieniędzmi?


Czy naprawdę powinniśmy odmawiać sobie części zakupów, które do tej pory wyznaczały standard naszego życia? To nie jest oszczędzanie tylko walka o przetrwanie. Zamiast „karać się za inflację” spowodowaną pandemią, wojną i polityką warto pomyśleć nad sposobem zachowania wartości nabywczej pieniądza. Jeszcze ciekawiej by było znaleźć inwestycję, której wartość nieustannie wzrasta. O tym niestety doradcy telewizyjni nie mówią.

Form inwestycji jest wiele


W dzisiejszych czasach pomysłów na inwestycje jest coraz więcej. Wraz z rozwojem informatyzacji coraz bardziej popularne stają się inwestycje wirtualne, które obiecują nieprawdopodobne zyski. Przykładem takich inwestycji są krypto waluty takie jak Tokeny, Bitcoiny, czy rynek Forex. Trzeba jednak mieć na uwadze, że kupując cyber konta lub Token jest to zapis wirtualny, co za tym idzie istnieje ryzyko zhakowania takiego konta. Inwestycje wirtualne są popularne i dają możliwość szybkiego wzbogacenia się, trzeba jednak pamiętać, że wiążą się z ryzykiem i niestabilnością

Inwestycja w diament


Mało mówi się o inwestycji w diament. Dlaczego? Handel diamentami nie podlega rejestrom i inwigilacji państwa. Gwarancję wzrostu cen tego surowca daje monopol firm wydobywczych oraz ich kończące się zasoby.

Diamenty to jedne z najtrudniej dostępnych minerałów na świecie. Znajdują się tylko w niektórych kopalniach diamentów i nawet wtedy pojawiają się jako mały procent pełnej produkcji. W związku z tym wartość, a tym samym cena diamentu wciąż rośnie. Co więcej, nie ma żadnych rejestrów sprzedanych diamentów, nikt nie wie, który diament
znajduje się u jakiego klienta docelowego. Inwestycja w diament jest w pełni anonimowa, czego nie można powiedzieć o inwestycji w złoto, nieruchomości, czy giełdach. Warto wiedzieć, że kupując diament w łatwy sposób można sprawdzić jego wiarygodność i cenę. To zapewniają raporty oraz certyfikaty Laboratorium Gemmologicznego. Diament jest bogactwem, które nie wymaga wielkiej walizki, a z racji, że jest węglem można go w łatwy sposób przewieźć i co ważniejsze sprzedać na całym świecie.

Oszczędzić tak, by mieć zysk Diamenty jako lokata długoterminowa zapewniają zabezpieczenie kapitału, ale też zysk. W czasach inflacji, gdy pieniądz traci na wartości, diament wręcz przeciwnie. Warto zainteresować się tą bezpieczną metodą inwestowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odezwij się do nas. Porozmawiajmy o najlepszej inwestycji dla Ciebie w czasach rosnącej inflacji.

Kontakt
biuro@att-investments.pl
tel. 695 321 694

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.