ster kobiecym okiem fb 1200x900 px (1)

Kobiecym Okiem w Sterze #1

Kobiecym Okiem w Sterze cz. 1 – “Wiosenne przebudzenie”

To tutaj każda kobieta będzie mogła wziąć udział w warsztatach dotyczących pasji, mody, urody czy rodzicielstwa, wymienić się uwagami i doświadczeniem czy po prostu miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Dla dzieci będzie kącik zabaw z animatorką, a dla Was konkurs, w którym będzie można wygrać bezpłatną metamorfozę.

Nasze comiesięczne spotkania poprowadzą twórczynie portalu Kobietowo.pl – Nina Kaczmarek i Anita Gałek.

Nina Kaczmarek to trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness. Człowiek pasja. Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana. Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę. Jej powołaniem jest motywowanie innych do osiągania rzeczy, których pragną. Zaraża uśmiechem i chęcią działania. Najchętniej pracuje z Kobietami i dla Kobiet, bo jest wrażliwa na ich potrzeby.

Anita Gałek to trenerka biznesu, Coach ICF, doradca biznesowy, właścicielka firmy Moje Flow- coaching/szkolenia – Anita Gałek. Swą pasję do wszystkiego co związane z człowiekiem rozwijała kolejno na studiach z zarządzania personelem w firmie, szkole trenerów biznesu oraz szkole coachingu. Prywatnie zagorzała miłośniczka podróży, tych bliższych i dalszych. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na poznawanie nowych zakątków Polski i świata.

Tematem pierwszego spotkania będzie „ Wiosenne Przebudzenie”, podczas którego dowiecie się jak zaangażować do ćwiczeń nie tylko ciało, ale również (a może przede wszystkim) umysł. Jak dbać o swój bio-komuter, aby osiągać zamierzone cele oraz jak zmotywować się do działania i osiągania celów. Gościem specjalnym będzie Gosia Olewnik. Do tego pokaz mody, niespodzianki i upominki.

 Zajrzyjcie do nas koniecznie w czwartek 27 kwietnia o godz. 18 i przekonajcie się, co dla Was przygotowaliśmy!

Kobiecym Okiem w Sterze

 

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Share on facebook
Share on twitter

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.