przed po pielegnacja skory głowy

Krioterapia włosów HairToxx okiem trychologa


Zabiegi pielęgnacyjne włosów w ostatnim czasie mocno zyskują na popularności. Już nie tylko zakłady fryzjerskie mają je w swojej ofercie, ale również gabinety trychologiczne i salony fryzjerstwa alternatywnego.


Sezon letni to idealny moment by zadbać o kondycję naszych włosów. Która z nas nie marzy o pięknych, zdrowych i lśniących włosach? W social mediach pojawia się coraz więcej ofert różnych zabiegów, obserwujemy przepiękne lśniące tafle włosów. Postanowiłam wziąć pod swoją trychologiczną lupę zabieg, który w ostatnim czasie mocno zyskuję na popularności.

Krioterapia włosów HairToxx


Krioterapia włosów HairToxx to zabieg rekonstrukcji i odbudowy włosów z użyciem ujemnej temperatury. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w odróżnieniu od innych dostępnych zabiegów na rynku. Zabieg ma za zadanie odbudować włosy w sposób holistyczny bez ingerencji w jego konstrukcję. Oznacza to, że włosy proste staną się piękna taflą a włosy kręcone będą bardziej zdefiniowane. Zdecydowanie jest to duży plus dla Pań o kręconych włosach, dotychczasowe proponowane rozwiązania często ingerowały w jakość skrętu.


Czy w takim razie sama ujemna temperatura ma takie naprawcze właściwości?

Zabieg swoje właściwości zawdzięcza kosmetykom najwyższej jakości, w których skład wchodzi m in: jagody Acai, kwas hialuronowy, woda lodowcowa, masło z avocado, propolis, BIO-FUNKCJONALNE AMINOKWASY, ekstrakty roślinne i wiele innych. Składy zarówno linii profesjonalnej jak i domowej są bardzo bogate. Dopiero połączenie tych kosmetyków z ujemną temp daje takie spektakularne efekty. Mój biotechnologiczny chochlik nie byłby sobą, gdyby nie sprawdził dla was jakość składników. Bardzo ważny jest fakt, że wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zastosowania ujemnej temperatury.


Postanowiłam wykonać zabieg na swoich własnych osobistych włosach. Efekt był niesamowity włosy stały się miękkie, lśniące, zdrowe. Miałam wrażenie, że się lekko pogrubiły i przede wszystkim były lekkie isypkie. Było to dla mnie miłym zaskoczeniem, w porównaniu do zabiegów z użyciem wysokiej temperatury częstym efektem ubocznym jest “przyklap”, tutaj tego nie było. Pielęgnacja domowa również miło mnie zaskoczyła olejek z jagód Acai stał się moim MUST HAVE. Produkt zawieraochronę termo i UV, nadaje połysku i zabezpiecza włosy. Maska świetnie je odbudowuje a szampon przyjemnie doczyszcza skórę.


Zabieg ten z pewnością zagości w mojej ofercie, a moja trychologiczn lupa jest zdecydowanie na TAK.
Nie ma drugiego takiego zabiegu, który by był tak bezpieczny i skuteczny. A czy Ty miałaś już robioną
krioterapię włosów HairToxx?

Trycholog Natalia Lenarczyk, www –trychocarelenarczyk.booksy.com

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.