IMG_20200716_210139_143 (1)

Magnolie Biznesu -Laureatki

MONIKA SZYMANIK

Z przyjemnością prezentujemy Państwu sylwetki wyjątkowych Kobiet, które zostały wyróżnione tytułem Magnolii Biznesu w latach 2018-2021. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa dużą inspiracją. Liczymy również, że zechcecie Państwo zgłaszać swoje Kandydatki w przyszłych edycjach.

Nazywam się Monika Szymanik i jestem autorką projektu „Kamienica w lesie”. Jestem niereformowalnym miłośnikiem stareńkiego Szczecina, przede wszystkim kamienic.

Postanowiłam spełnić swoje marzenie i z pasji spróbować zrobić sposób na życie. Wydałam na podstawie mojego profilu na Instagramie album o kamienicznych pozostałościach w dzisiejszym Szczecinie w grudniu 2019.

W lipcu 2020 otworzyłam przestrzeń z kawą i książką na Pocztowej 19. Jest to miejsce spotkań i rozmów o mieście, gdzie spod tynku odkryliśmy przedwojenne płytki. Tu jak w soczewce skupia się wszystko, czego szukam na kamienicznych ulicach Szczecina. Przedwojenna, powojenna i dzisiejsza historia Szczecina.

Nagroda w Plebiscycie Magnolii Biznesu jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Umożliwiła mi poznanie wspaniałych, inspirujących kobiet ze Szczecina.

Laureatka plebiscytu Magnolie Biznesu za rok 2020 w kategorii Ikona biznesu

Przydatne linki:

IG

Fb

Kawiarnia z książkami

Zakup książki

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.