couple-4604075_1920

Miłosnych uniesień w wakacje jest najwięcej?

Fala ciepła, fala miłości, fala… zdrad…

– Gdy słońce gorące, płonie serce i płoną miłosne żądze – to zabawny cytat, który aż sobie kiedyś zapisałam. W jakich okolicznościach padło zdanie? Otóż, do mojej agencji detektywistycznej przyszła

Pani, która zdradzana była przez swojego męża. Nie tylko wiedziała, że mąż romansuje. Co więcej, wyruszał na wakacyjne łowy i potrafił znikać na kilkanaście dni, gdzie balował w kurortach nadmorskich podrywając młode kobiety w lokalach. Uczynił sobie z tych wojaży wręcz tradycję. Dlaczego żona to akceptowała? Nie wiem. Dlaczego trwała, wiedząc, że mąż w czasie urlopów oddaje

się zabawnie bardzo dwuznacznej moralnie. Nie wiem i nie mi to oceniać. Kiedyś żona zapytała go: dlaczego on jej to robi? Po co mu te wyjazdy? No i odpowiedział tym słynnym zdaniem. Nie wiedziałam czy mam się zaśmiać, czy rozpłakać nad losem tej biednej kobiety i w gruncie rzeczy niezbyt ciekawego mężczyzny.

Kobieta w końcu zdecydowała się na wynajęcie detektywów

Udokumentowanie zdrady i wniesienie pozwu rozwodowego. Co nie zmienia faktu, że historia pokazuje, że wakacje i sezon urlopowy to czasem kopalnia zdrad i niewierności.

Przykłady?

Wyjazdy integracyjne w firmach, odległe delegacje w firmach na czas letni czy nawet wspólne wyjazdy wakacyjne, które kończą się zauroczeniem i romansami. Jedna ze spraw z ubiegłego roku to romans, który zaczął się… na wakacjach w Grecji. W hotelu para poznała drugą parę i jeden mąż z drugą żoną tak się polubili, że utrzymywali kontakt po powrocie z pięknej wyspy. Czy było dla żony zaskoczeniem, że nagle mąż musi dwa razy w miesiącu jeździć w delegacje 300 kilometrów? Najpierw nie, ale później zaczęła się zastanawiać. Gdy poprosiła nas o pomoc okazało się, że delegacje to tak naprawdę nie były delegacje, a schadzki z poznaną na wakacjach kobietą.

To naturalne, że wiosną i latem nasze libido budzi się do życia

 Jesteśmy bardziej radośni, jest w nas więcej entuzjazmu, jesteśmy gotowi na miłość, na porywy uczuć. Gorzej, gdy te porywy wykraczają za ramy relacji w których jesteśmy. Gdy mamy zamiar miłosne uniesienia przeżywać nie z żoną czy z mężem, a właśnie podczas wakacyjnych romansów. Co powinno budzić w nas podejrzenia? Panowie – „babskie wyjazdy” na wakacje, bardzo często wyglądają tak jak męskie. Nie zawsze jest grzecznie. Panowie – kobiety widzą, jak się zachowujecie gdy wracacie z delegacji czy z pracy poza miastem.

Małgorzata Marczulewska – Agencja detektywistyczna www.averto.com.pl

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.