Video relacja z Arena Kobiet vol. 3

Arena Kobiet vol.3 przeszła do historii i, jak na jej piękny numer przystało zapisało się na nią ponad 300 Kobiet.

Zabrzmi banalnie, że było mocno, energetycznie i emocjonalnie. Ale dokładnie tak było! 3 wyjątkowe prelekcje, 3 wspaniałych Kobiet.

Blok I „Kobieta i prawo” pt. „Masz PRAWO do szczęścia” należał do Anny Grydziuszko z Kobieta i Rozwód. Ten początek był mocny i trudny emocjonalnie zarówno dla uczestniczek, jak i prowadzącej. Dla organizatorów jednak ważne było, by Panie dowiedziały się, że tak poważne sprawy jak konflikty małżeńskie można rozwiązywać z pomocą ludzi, którzy przeszli przez podobne doświadczenia. Po wystąpieniu Anny Grydziuszko poruszone uczestniczki odwiedzały stoisko Kobieta i Rozwód, by tam porozmawiać o sprawach, które ich dotyczą.

Po przerwie, w bloku drugim „Kobiecy biznes” pt. „Możesz więcej” Kobiety uczestniczące w największych bezpłatnych warsztatach dla Kobiet – Arena Kobiet miały okazję wysłuchać rozmowy z Sylwią Trojanowską –  szczecińską pisarką. – rozmowę poprowadziła redaktor naczelna Kobietowo.pl Nina Kaczmarek. Pisarka opowiedziała, jak to jest być matką, żoną i bizneswoman, przełamała tabu doskonałości i samowystarczalności. Apelowała do Pań, by miały odwagę sięgać po więcej i prosić o pomoc i wsparcie w sprawach codziennych, u najbliższych. Przekonywała, że  żadna z nas nie jest idealna, ale każda z nas może sięgnąć po więcej. Opowiedziała, skąd jej pasja do pisania i, jak czerpie siłę do prowadzenia swojego biznesu. ( Delve – centrum szkoleniowe)

Druga przerwa podobnie, jak pierwsza choćby trwała godzinę, to byłaby za krótka. Panie w kuluarach odwiedzały stoiska, brały udział w konkursach przygotowanych przez wystawców, mogły kupić książkę drugiego gościa i otrzymać w niej dedykowany autograf.

Trzeci blok „Mój kawałek kobiecości” pt. „Szczypta egoizmu, odrobina hedonizmu i mnóstwo samoakceptacji w kobiecym wizerunku” należał do Anny Ścibior- Butrym Kreowanie wizerunku  Stylistka kobiecą klamrą spięła 2 poprzednie wystąpienia, sprawiając że każda z uczestniczek mogła się zastanowić chwilę nad sobą i tym, jak bardzo docenia najważniejszą dla niej osobę – siebie samą.

Koniec wydarzenia obfitował w prezenty, upominki, oklaski i podziękowania. Dało się odczuć przyjazną atmosferę i chęć kontynuowania takich spotkań. Organizatorki, które otworzyły i poprowadziły konferencję – Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl zapewniają, że kolejna odsłona Areny Kobiet już w przygotowaniu.

Ogromne podziękowania dla firm, dzięki którym największe bezpłatne warsztaty dla kobiet mogą się dobywać. Partnerzy zadbali o bogactwo welkomepacków i o cudowna atmosferę wprowadzającą do wydarzenia i w trakcie przerw:

Oceanic, Pharmaceris, Manufaktura Lawenda, Oriflame, Mary Kay, Super-Pharm Poland Sp. z o.o, , Arbonne, Nacionale Nederlanden, Kobieta i Rozwód, Spondylus, Make It, Dom Lekarski, Ebras, Maiabelle Jewellery…, Foods By Ann, Aleksandra Linke – Żmuda Trener Personalny.

Dziękujemy wolontariuszkom z Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej za wsparcie techniczne i pieczę nad zbiórką dla Fundacja Rozwój i Edukacja

Dziękujemy Taxi4You za bezpieczne odwiezienie naszych wolontariuszek do domów.oraz CHSter za wsparcie w postaci hostess.

Podziękowania należą się również dla Urzędu Miasta Szczecin i Prezydenta Miasta za mecenat i podniesienie prestiżu naszego wydarzenia.

Drogie Kobiety! To wszystko to dopiero początek! Dziękujemy przede wszystkim Wam, za to że zechciałyście z nami spędzić to wyjątkowe popołudnie!

Zapraszamy również do pełnej fotogalerii dzięki Beautyinframes