Arena_Kobiet_III_174

Video relacja z Arena Kobiet vol. 3

Arena Kobiet vol.3 przeszła do historii i, jak na jej piękny numer przystało zapisało się na nią ponad 300 Kobiet.

Zabrzmi banalnie, że było mocno, energetycznie i emocjonalnie. Ale dokładnie tak było! 3 wyjątkowe prelekcje, 3 wspaniałych Kobiet.

Blok I “Kobieta i prawo” pt. “Masz PRAWO do szczęścia” należał do Anny Grydziuszko z Kobieta i Rozwód. Ten początek był mocny i trudny emocjonalnie zarówno dla uczestniczek, jak i prowadzącej. Dla organizatorów jednak ważne było, by Panie dowiedziały się, że tak poważne sprawy jak konflikty małżeńskie można rozwiązywać z pomocą ludzi, którzy przeszli przez podobne doświadczenia. Po wystąpieniu Anny Grydziuszko poruszone uczestniczki odwiedzały stoisko Kobieta i Rozwód, by tam porozmawiać o sprawach, które ich dotyczą.

Po przerwie, w bloku drugim “Kobiecy biznes” pt. “Możesz więcej” Kobiety uczestniczące w największych bezpłatnych warsztatach dla Kobiet – Arena Kobiet miały okazję wysłuchać rozmowy z Sylwią Trojanowską –  szczecińską pisarką. – rozmowę poprowadziła redaktor naczelna Kobietowo.pl Nina Kaczmarek. Pisarka opowiedziała, jak to jest być matką, żoną i bizneswoman, przełamała tabu doskonałości i samowystarczalności. Apelowała do Pań, by miały odwagę sięgać po więcej i prosić o pomoc i wsparcie w sprawach codziennych, u najbliższych. Przekonywała, że  żadna z nas nie jest idealna, ale każda z nas może sięgnąć po więcej. Opowiedziała, skąd jej pasja do pisania i, jak czerpie siłę do prowadzenia swojego biznesu. ( Delve – centrum szkoleniowe)

Druga przerwa podobnie, jak pierwsza choćby trwała godzinę, to byłaby za krótka. Panie w kuluarach odwiedzały stoiska, brały udział w konkursach przygotowanych przez wystawców, mogły kupić książkę drugiego gościa i otrzymać w niej dedykowany autograf.

Trzeci blok “Mój kawałek kobiecości” pt. “Szczypta egoizmu, odrobina hedonizmu i mnóstwo samoakceptacji w kobiecym wizerunku” należał do Anny Ścibior- Butrym Kreowanie wizerunku  Stylistka kobiecą klamrą spięła 2 poprzednie wystąpienia, sprawiając że każda z uczestniczek mogła się zastanowić chwilę nad sobą i tym, jak bardzo docenia najważniejszą dla niej osobę – siebie samą.

Koniec wydarzenia obfitował w prezenty, upominki, oklaski i podziękowania. Dało się odczuć przyjazną atmosferę i chęć kontynuowania takich spotkań. Organizatorki, które otworzyły i poprowadziły konferencję – Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl zapewniają, że kolejna odsłona Areny Kobiet już w przygotowaniu.

Ogromne podziękowania dla firm, dzięki którym największe bezpłatne warsztaty dla kobiet mogą się dobywać. Partnerzy zadbali o bogactwo welkomepacków i o cudowna atmosferę wprowadzającą do wydarzenia i w trakcie przerw:

Oceanic, Pharmaceris, Manufaktura Lawenda, Oriflame, Mary Kay, Super-Pharm Poland Sp. z o.o, , Arbonne, Nacionale Nederlanden, Kobieta i Rozwód, Spondylus, Make It, Dom Lekarski, Ebras, Maiabelle Jewellery…, Foods By Ann, Aleksandra Linke – Żmuda Trener Personalny.

Dziękujemy wolontariuszkom z Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej za wsparcie techniczne i pieczę nad zbiórką dla Fundacja Rozwój i Edukacja

Dziękujemy Taxi4You za bezpieczne odwiezienie naszych wolontariuszek do domów.oraz CHSter za wsparcie w postaci hostess.

Podziękowania należą się również dla Urzędu Miasta Szczecin i Prezydenta Miasta za mecenat i podniesienie prestiżu naszego wydarzenia.

Drogie Kobiety! To wszystko to dopiero początek! Dziękujemy przede wszystkim Wam, za to że zechciałyście z nami spędzić to wyjątkowe popołudnie!

Zapraszamy również do pełnej fotogalerii dzięki Beautyinframes

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS

Share on facebook
Share on twitter

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.