Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cykl spotkań – Przesunąć horyzont (udział bezpłatny)

23-07-2020 @ 18:00 - 21:00

Darmowy

🤩👉🏻Rozpoczynamy cykl spotkań pn. „Przesunąć horyzont”, który kierujemy do wszystkich, którzy pragną w swoim życiu osiągnąć work-life-balans. Wiemy doskonale, że nieustanna praca nad sobą pozwala uporać się z naszymi trudnościami dnia codziennego, chęć bycia „tu i teraz”, umiejętność doceniania drobnych rzeczy i przyzwolenie na odpuszczanie. Przesuń horyzont w swojej głowie.

👉🏻🌿Pierwsze spotkanie odbędzie się już 23.07 o godz. 18:00 w Willi Flora przy ul. Wielopolskiej 18 w Szczecinie. Będzie to wieczór autorski ze szczecińską autorką bestselleru pt. „Miej wyje**ne, będzie Ci dane” – Katarzyną Czyż.
💥UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY – OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC.💥

Książka mówi o umiejętności odpuszczania i potrzebie jej posiadania w dzisiejszym świecie. Książka składa się z trzech części, opisuje 7 kroków procesu odpuszczania.

🌿🌿BIO AUTORKI:
Doktor nauk prawnych, bachalor of german and polish law, dyplomowany trener, certyfikowany coach ICF (w stopniu ACC), Master of Businees Administration nieustannie dążę do rozwoju. Łączę wiedzę i doświadczenie zdobytą jako prawnik, członek rad nadzorczych, doradca w biznesie z pasją do fascynacji człowiekiem. Liczne szkolenia, sesje, wykłady w Polsce jak i za granicą pozwalają na nietuzinkowe pobudzenie ludzi do refleksji w życiu zawodowym jak i osobistym.

🌿🌿IDEA cyklu spotkań:
Wszystkie nasze działania są kontynuacją działalności w ramach stowarzyszenia „złączONE”, które powstało na naszej Uczelni w myśl, że funkcjonowanie w życiu nie może ograniczać się do „jednowymiarowości” i jednej dobrze oswojonej perspektywy. Wiemy, że taki ogląd rzeczywistości jest wygodny – ale nie o wygodę nam chodzi. Uważamy, że warto rozmawiać o tym, co w gruncie rzeczy dla nas wszystkich jest – poza prywatnym życiem – ważne. SSW Collegium Balticum od lat wspiera kobiety, 20-lecie naszej działalności naszej Uczelni pragniemy zainaugurować w kobiecym kręgu. Celem spotkań jest ukazanie kobietom ich siły, wartości wewnętrznych oraz mocy ich możliwości. Pragniemy stworzyć przestrzeń do świadomego celebrowania istoty kobiecości, radości z życia – dbania o siebie i swoich najbliższych.

👉🏻👉🏻👉🏻ZAPISY:
Dziękujemy bardzo za przesłane zgłoszenia. Niestety wszystkie miejsca są już zajęte. Prosimy uprzejmie o obserwowanie nas na facebooku, niedługo pojawią się nowe wydarzenia 🙂
https://www.facebook.com/CollegiumBalticum/

Szczegóły

Data:
23-07-2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
View Event Website

Organizator

Collegium Balticum
Telefon:
91 48 38 171
Email:
rekrutacja@cb.szczecin.pl
View Organizer Website

Miejsce

Hotel Willa Flora
Wielkopolska 18
Szczecin, Polska
+ Google Map
Telefon:
91 421 84 11

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.