Piszą dla nas

Nina Kaczmarek – założycielka oraz redaktor naczelna Kobietowo.pl

kontakt: kobietowo@kobietowo.pl

Poza Kobietowo.pl trenerka i założycielka portalu www.pieknyumysl.info  Trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia trenerka fitness. Człowiek pasja.

Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana. Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę. Jej powołaniem jest motywowanie innych do osiągania rzeczy, których pragną. Zaraża uśmiechem i chęcią działania.

Sama o sobie: „Lubię żyć tak, by czuć się dobrze ze sobą. Ważne dla mnie jest, jaki mam stosunek do drugiego człowieka, a swoją osobę kreuję przez porównanie siebie samej, do tej Niny z przedwczoraj”

 

 

 

 

 

 

Anita Gałek – sekretarz redakcji Rodzice/ Psychologia

 kontakt: anita@kobietowo.pl

P1060209 (1)

Trenerka biznesu, Coach ICF, Doradca biznesowy, właścicielka firmy Moje Flow-Anita Gałek.

Z wykształcenia jest biologiem. Swą pasję do wszystkiego co związane z człowiekiem rozwijała kolejno na studiach z zarządzania personelem w firmie, szkole trenerów biznesu oraz szkole coachingu. Chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, które pozwalają doskonalić jej umiejętności.

Doświadczona menedżerka z ponad 13 letnim stażem w międzynarodowej korporacji. Zdobywała tam doświadczenie z zakresu zarządzania, handlu i marketingu w branży kosmetyczno-farmaceutycznej.

Teraz poprzez swoją firmę- Moje Flow– pragnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Prywatnie zagorzała miłośniczka podróży tych bliższych i dalszych. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na poznawanie nowych zakątków Polski i świata. Przerwy pomiędzy podróżami wykorzystuje na planowanie kolejnych. Chętnie dzieli się z innymi swoim optymizmem i energią do działania.

Jej motto życiowe:  „Cele są po to, aby je osiągać, a marzenia po to, aby je spełniać”

 

Dorota Kałandyk  Specjalistka ds umów

kontakt: dorota@kobietowo.pl

Dorota

Nasza dzielna i niezastąpiona Doradczyni i Specjalistka ds. marketingu.
Magister ekonomii ze specjalizacją w zarządzaniu i reklamie. Racjonalistka, twardo stąpająca po ziemi. Zawodowo związana ze sprzedażą, więc na co dzień z umiłowaniem pracująca w liczbach i tabelkach.
Po godzinach co raz bardziej świadoma, dojrzewająca, rozwijająca się duchowo, otwarta na życie i to co życie daje. Poszukiwaczka szczęścia… tak po prostu.

Motto życiowe: Żyj tak abyś był szczęśliwy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ania OleńczukFotograf

Z wykształcenia ekonomistka, z wyboru mama i żona, z pasji  – fotograf Beautyinframes. Zdjęcia wykonuje z miłości do fotografii. Pokazuje coś więcej niż tylko kolory, otoczenia i ludzi. W zdjęciach zamyka  piękno, ulotne chwile i emocje towarzyszące sytuacjom. Robi wszystko aby jej fotografie były czyste, delikatne, miłe w odbiorze i  przede wszystkim przywoływały wspomnienia związane z utrwalona chwilą, a równocześnie nieskazitelne technicznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Rodziewicz- pisarka Wydarzenia

Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, z wykształcenia politolog, zawodowo spełnia się w roli kierownika działu personalnego w firmie produkcyjnej.  W ciągłym procesie samodoskonalenia i rozwoju osobistego, uczestniczka wielu szkoleń i kursów . Chęć zdobycia kwalifikacji i narzędzi do profesjonalnego  rozwijania potencjału w  ludziach  uwzględniającego i szanującego ich indywidualność  , skłoniła ją do dalszej nauki na  studiach podyplomowych, na kierunku Manager HR. Prywatnie mama dwójki cudownych dzieci, oraz inspirująca żona… 😉 Niepoprawna idealistka, pasjonatka życia , lojalna i zwariowana przyjaciółka. Miłośniczka dobrego filmu, inspirującej literatury i fanka mocnych gitarowych brzmień.

Jej motto na życie: „ Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, które wymagają innego podejścia”

 

 

 

 

 

Irmina Prędkiewicz – pisarka Ezoteryka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu marketingowiec natomiast z pasji – tarocistka. Jej misją jest pomaganie ludziom w odnajdywaniu właściwiej drogi. Do jej zainteresowań należą między innymi ezoteryka, psychologia, rozwój osobisty. Zawsze łączy te elementy w swojej pracy z tarotem. Po godzinach pracy kocha również taniec.

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Wichlińska – pisarka Zdrowie i uroda

12107064_1635051820081723_6256911319247872751_n

Dietetyka to nie tylko jej praca, ale i wielka pasja.Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro osoby, która potrzebuje porady. Nie ma dla niej większej nagrody, niż zadowolony z efektów pacjent. Do każdego podchodzi indywidualnie, stara się przede wszystkim wysłuchać drugiego człowieka i chce mu pomóc.

W pracy łączy prawidłowe odżywianie z aktywnością fizyczną , sama osobiście oddaje się wielu dyscyplinom sportowym takim jak: longboard, snowboard, wakeboard. Trenuje  na siłowni,  zwraca uwagę na to co je, ale lubi też dbać o kondycję swojego ciała i ciągle nad nią pracuje. Nigdy się nie nudzi. Sport od lat istnieje w jej życiu i jest on prawdziwą pasją.

Jest żywym przykładem na to, że jeżeli się bardzo chce, to można wszystko i zawsze tłumaczy to swoim  podopiecznym. W wakacje 2015 zajęła 3 miejsce na Ogólnopolskich Zawodach Wakeboardowych.

Jest trenerem personalnym, dietetykiem i wielkim wsparciem, dla tych którzy chcą się rozwijać.

Jej motto życiowe: „Dziś zrób coś,czego innym się nie chce,jutro będziesz miał to ,czego inni nie potrafią dokonać!Uwierz że ty potrafisz i rób to!” Zapraszamy na Fanpage.

 

Agnieszka Furmanek – pisarka Zdrowie i uroda

IMG_7728-Edit-1

Właścicielka Instytutu Kosmetologii Image w Szczecinie, kosmetyczka z zainteresowaniami w kierunku podologii, już wkrótce z dyplomem w ręku :). Praca to jej pasja, dlatego cieszy a nie męczy. Ciągle się dokształca a zdobytą wiedzę wykorzystuje w praktyce. Kobieta otwarta na ludzi, która uważa że drzwi należy otwierać a nie zamykać. Po dniu pełnym wrażeń lubi przysiąść, najchętniej w ogrodzie z filiżanką aromatycznej herbaty i z książką w ręku. Kocha słońce- naturalną energię do działania. Mówi, że: ” w słoneczne dni nawet trudne rzeczy są możliwe do zrobienia”. Jej motto: na marzenia nigdy nie jest zbyt późno!

 

 

 

Joanna Złotkowska – pisarka Zdrowie i uroda/ Rodzice
received_420892594782117

Matka dwóch wspaniałych córeczek, żona cudownego męża i pasjonatka życia. Skończyła z wyróżnieniem studia, zdobywając tytuł mgr inż. Biotechnologii i… zmieniła zdanie;)

Przez prawie 10 lat pracowała w sprzedaży w dużych korporacjach, żeby się przekonać że to nie dla niej. Od roku pracuje u siebie, zarażając miłością do aktywności fizycznej wszystkie mamy z dziećmi i kobiety w ciąży – jako instruktor fitness. W ciągłym ruchu z zaciekawieniem przygląda się światu szukając nowych inspiracji. Od roku jest też certyfikowanym mediatorem.

Jej inspiracja są dzieci, pasją zmienianie świata na bardziej przyjazny, a siłę do działania Joannie mi kobiety z którymi pracuję.

Motto na wczoraj i dziś – „To człowiek człowiekowi potrzebny jest do szczęścia.

 

Kamila Klimkiewicz – pisarka Zdrowie i uroda/ Psychologia

1891344_452796628220429_6847008125271112226_o

Ddyplomowany Dietetyk, Psychodietetyk, Trener Personalny, Technolog żywności, Pedagog

Z zamiłowania  pasjonatka zdrowego stylu życia. Czerpie satysfakcję i zadowolenie z możliwości niesienia pomocy ludziom w walce z nadwagą i otyłością, dolegliwościami związanymi z chorobami cywilizacyjnymi, uświadamiając, że zmiany zaczynają się nie od rozpisania diety, ale od zmian zachodzących w naszej psychice – wyznaczenia celów i wytworzenia motywacji, uporządkowania sposobu odżywiania.

OdNowa Kamila Klimkiewicz to 2 gabinety dietetyczne, Projekty Metamorfoz, turnusy  odchudzające na terenie ośrodków i sanatoriów pomorza zachodniego. Wykłady, warsztaty, szkolenia z zakresu zmian nawyków żywieniowych i prawidłowego żywienia, zdrowego stylu życia i systemów żywności to specjalność firmy

 

 

 

 

 

 

Monika Wengelewska – pisarka Psychologia / Rodzice

Z wykształcenia pedagog i ekonomistka. Współzałożycielka WENDO Opieka dla Dzieci i Seniorów.

Prywatnie mama fantastycznego nastolatka, który jednak czasem potrafi skutecznie wyprowadzić z równowagi. Wykształcenie, rodzicielskie wyzwania i kilkuletnia praca z rodzinami przeżywającymi trudności sprawia, że pedagogika jest jej żywym zainteresowaniem, chętnie zgłębia temat, stale się edukuje, bo wciąż czuje niedosyt. Romantyczna idealistka – bez dwóch zdań!

 

 

 

 

 

 

 

Ania Kaczyńska  – pisarka  Psychologia / Biznes

Trenerka biznesu, marketingowiec, manager, właścicielka firmy szkoleniowej Alteratio.

Swoje życie zawodowe związała z branżą medyczną jako specjalista ds marketingu, PR i manager. Od 11 lat związana z międzynarodową korporacją, działająca również w branży medycznej, gdzie z sukcesami zarządza podległym jej terenem.

Jej sympatia do ludzi, chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zaowocowały powstaniem firmy szkoleniowej Alteratio, w której z energią prowadzi szkolenia z komunikacji, obsługi klienta, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i radzenia sobie ze stresem.

Prywatnie miłośniczka gór i wspinaczki sportowej, szczęśliwa żona i mama dwóch córek.

 

 

 

 

 

Kasia Czyż – pisarka Psychologia/ Motywacja

Człowiek- Kobieta nawet, Kasia :)))))))) A tak na poważnie, to zawodowo jest prawniczką z wykształcenia, trenerem tzw. kompetencji miękkich z wyboru i sama siebie nazywa inspiratorką. Nie lubi słowa „coach” czy „doradca”. Lubi wzmacniać ludzi, motywować ich, inspirować, namawiać do podniesienia świadomości, uwielbia mówić, a jeszcze bardziej pisać, z tzw. „strumienia świadomości”

Sama o sobie: Prywatnie jestem przede wszystkim Matką, Mamą, Mamusią (dwóch cudownych Aniołeczków – Adasia i Michasia) oraz szczęśliwą i spełnioną mężatką Marka Czyż’a. Jestem również córką, siostrą, synową, bratową i kuzynką – to tak po rodzinie. A poza krewnymi to z pewnością jestem szaloną przyjaciółką, dobrą koleżanką i dla wielu myślę uśmiechniętą znajomą.

 

 

 

 

Mateusz Zubin – pisarz Męskim okiem

Doradca Biznesowy, który swoją pracą służy ideałom, w które wierzy. Spogląda na zagadnienia szerzej, niejako „z lotu ptaka”, łączy różne dziedziny, dobrze sprawdza się we wdrażaniu zmian i wymyślaniu kreatywnych rozwiązań. Ceniony za to, że nie interesuje go przeciętność, działa z dużym zaangażowaniem i zawsze stawia wysoko poprzeczkę.

Jego życiową misją jest nie tyle zdobywanie, co ratowanie świata.

Poszukiwacz wyzwań i przygód, pozwalającym mu stawać się lepszą wersją siebie. W wolnym czasie zatapia się w świecie psychologicznych książek, które pomagają mu lepiej zrozumieć siebie i innych.

Nasz jedyny mężczyzna w naszym kobiecym gronie, któremu oddajemy dział „Męskim Okiem”